روش‌های مشارکت برای کمک به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان اعلام شد

11:59 - 21 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۳۹۱۹
روش‌های مشارکت برای کمک به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان اعلام شد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران روش‌های مشارکت برای کمک به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان را اعلام کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد دهرویه معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه پس از بارش‌های اخیر و سرریز شدن سد‌های استان سیستان و بلوچستان مناطقی از این استان زیر آب رفت و منازل مسکونی و زمین‌های کشاورزی هم‌وطنانمان آسیب دیده است، گفت: در همین راستا کمیته امداد استان تهران آماده دریافت کمک‌های خیّران و مردم نیکوکار برای هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان است.

وی افزود: خیّران و مردم نوعدوست می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ کمک‌های نقدی خود را برای هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان واریز کنند.

دهرویه ادامه داد: شماره گیری تلفن ثابت ۷۳۵۵_۰۲۱ و درج عدد ۱۷، از طریق لینک https://sana.emdad.ir/qr/fua۰۰۰۰۰۰۰۱۰۷۰۴۶۴۴aj از دیگر روش‌های پرداخت کمک‌های مردم نیکوکار به هموطنان سیل زده در استان سیستان و بلوچستان است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران، خاطرنشان کرد: تاکنون کمک‌های نقدی و غیرنقدی شامل دو کامیون پتو، سبدکالا، کفش و پوشاک به ارزش بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان اهدایی مردم نیکوکار استان تهران برای هموطنان مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان جمع‌آوری و ارسال شده است.

وی تصریح کرد: برای سهولت تهیه اقلام مورد نیاز سیل زدگان از مردم تقاضا داریم که کمک‌های خود را به صورت نقدی اهدا کنند تا به صورت متمرکز و با توجیه اقتصادی بهتر کالا‌های مورد نیاز تهیه و به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان اهداء شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *