برگزاری مجمع سالانه انجمن موی تای و کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور

11:37 - 20 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۳۷۱۰
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
برگزاری مجمع سالانه انجمن موی تای و کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور
مجمع سالانه انجمن کیک بوکسینگ و موی تای دانشگاه پیام نور با حضور ۱۰۰ نفر از مسئولان، مربیان و قهرمانان برگزار شد و طی آن ضمن ارائه گزارش فعالیت‌ها در بخش‌های مختلف، برنامه عملیاتی انجمن نیز به تصویب رسید.

خبرگزاری میزان - مجمع سالیانه انجمن کیک بوکسینگ و موی تای دانشگاه پیام نور به منظور بررسی عملکرد فنی و مالی در بازه زمانی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ روز پنجشنبه ۱۷ اسفندماه به ریاست تورج عنصری و با حضور بسطامی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور، جهانگیر سلیمانی، لطفی، محمدیان، محمدپوری، آزرده و اصغرزاده به عنوان اعضای هیات رئیسه و نواب رئیس، در محل سرای محله ساعی تهران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم تورج عنصری ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر، به تشریح فعالیت‌های این دو انجمن در ماه‌های گذشته پرداخت.

وی در صحبت‌های خود با اشاره به لزوم سرلوحه قرار دادن شعار «ایران قوی، ورزش قوی» بر ضرورت تشکیل تیم‌های دانشجویی مقتدر برای حضور در مسابقات برون مرزی تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا درنظر داریم به زودی میزبان اولین دوره رقابت‌های انتخابی کیک بوکسینگ و موی تای دانشجویی در بین دانشگاه‌های کشور باشیم.

گفتنی است در جریان این مجمع، حاضران به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در جهت توسعه فعالیت‌های این دو انجمن پرداختند. ضمن اینکه احکام انتصاب مسئولان کمیته‌های مختلف نیز به آنان اهدا شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *