رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

مجمع سالانه صاحبان سهام شرکت واسپاری سپهر صادرات برگزار شد

13:45 - 16 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۳۰۵۷
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
مجمع سالانه صاحبان سهام شرکت واسپاری سپهر صادرات برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت واسپاری سپهر صادرات با حضور مدیرعامل شرکت، نمایندگان سهامداران، اعضای هیئت‌مدیره و نماینده حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.

خبرگزاری میزان _ حامد کارگر سامانی، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره واسپاری سپهر صادرات در ابتدای مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت با تشریح اقدامات صورت‌گرفته در این مجموعه اظهار کرد: اقداماتی ازجمله زمینه وصول مطالبات، حل‌وفصل دعاوی و پرونده‌های حقوقی و توسعه بازار با تنوع‌بخشی به پرتفوی محصولات و خدمات موجب شد تا واسپاری سپهر صادرات در بین ۵ شرکت لیزینگ برتر در کشور قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: افزایش سرمایه به‌عنوان یکی از الزامات توسعه بازار و دایره مشتریان با تلاش‌های بی‌وقفه مدیران شرکت و اعضای هیئت‌مدیره و همچنین رفع موانعی که در ادوار گذشته مانع حرکت روبه‌جلو واسپاری سپهر شده بود، در دوره مدیریت جاری محقق و رشد سرمایه شرکت به مبلغ هزار و دویست و هشتاد میلیارد ریال را موجب شد.

کارگر سامانی ارتقای سرمایه انسانی را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دستاورد‌ها عنوان کرد و افزود: در این دوره تمام تلاش ما بر این بود تا در کنار ارتقای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شرکت که همواره از جمله موارد مهم و قابل‌توجه هیئت‌مدیره بود، ترکیب کارکنان این مجموعه نیز متشکل از افرادی توانمند، متخصص و دارای تحصیلات عالی در هریک از بخش‌ها باشد.

عضو هیئت‌مدیره واسپاری سپهر صادرات با اشاره به اعطای مجوز فعالیت ۲ ساله از سوی بانک مرکزی نیز تشریح کرد: شفافیت بیش‌ازپیش در شرکت واسپاری سپهر صادرات به‌خصوص درزمینه تهیه گزارش‌های حسابرسی و تعاملات سازنده با بانک مرکزی، منجر به صدور مجوز ۲ ساله از این نهاد شد و این در شرایطی است که رویه بانک مرکزی پیش‌ازاین اعطای مجوز بااعتبار یک‌ساله بود.

مدیرعامل واسپاری سپهر صادرات در ادامه با تأکید بر اینکه نرخ بازدهی منابع در سال ۱۴۰۰ از ۲۷ درصد به ۳۷ درصد در سال ۱۴۰۱ و در حال حاضر نیز به ۴۴ درصد رسیده است، گفت: این روند نه‌تنها در سبد محصولات و خدمات این مجموعه بلکه در زمینه تأمین خودرو و تجهیزات باهدف کمک به بخش تولید گسترش یافت؛ همچنین در زمینه تعمیق فناوری نیز موفق به راه‌اندازی باشگاه مشتریان و سامانه جامع فروش گشتیم.

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی شرکت واسپاری سپهر صادرات، کارگر سامانی در پایان نیز با تأکید بر اهمیت بهبود روند‌ها و افزایش رضایت مشتریان، از رونمایی سامانه‌های باشگاه مشتریان و جامع فروش محصولات و خدمات شرکت واسپاری سپهر صادرات در سال جاری با حضور مدیران ارشد بانک صادرات خبر داد تا این اقدام مسیری نوین برای کاهش فرآیند‌ها و مجازی شدن اقدامات صنعت لیزینگ باشد.

عملکرد اعضای هیئت‌مدیره و مدیران واسپاری سپهر

در ادامه این نشست، محسن تمجید، نماینده بانک صادرات در مجمع سهامداران شرکت واسپاری سپهر صادرات نیز با اشاره به عملکرد این شرکت، اظهار کرد: گزارش حسابرسی کاملاً شفاف و بدون بند شرطی نشان از عملکرد خوب اعضای هیئت‌مدیره و مدیران واسپاری سپهر دارد.

وی ادامه داد: راه‌اندازی و رونمایی از سامانه‌های باشگاه مشتریان و جامع فروش درواقع گام بلندی در صنعت واسپاری خواهد بود و از این حیث بازار و دایره مشتریان واسپاری سپهر صادرات به‌زودی گسترش بیشتری خواهد داشت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *