رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

نظارت دادستانی استان سیستان و بلوچستان بر توزیع عادلانه کمک‌های مردمی در مناطق سیل‌زده

11:31 - 16 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۳۰۱۲
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
نظارت دادستانی استان سیستان و بلوچستان بر توزیع عادلانه کمک‌های مردمی در مناطق سیل‌زده
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان، با توجه به اینکه برخی مناطق سیل زده خدمات دریافت نکردند از نظارت مستمر دستگاه قضایی استان بر نحوه توزیع کمک‌های مردمی در مناطق سیل زده خبر داد.

خبرگزاری میزان- شمس آبادی در بازدید از مناطق سیل‌زده اظهار کرد: ظرفیت نیرو‌های جهادی در این مناطق تکمیل است و نیاز به نیروی انسانی نیست و از مردم نوع دوست تقاضا داریم کمک‌های خود را به این مناطق اعزام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان افزود: بعلت پراکندگی مناطق سیل زده با اقدام استانداری و هماهنگی دستگاه قضایی و نیرو‌های سپاه و هلال احمر تمامی کم‌های مردمی در یک منطقه جمع آوری و متمرکز می شود تا بصورت عادلانه بین مردم در مناطق سیل زده توزیع شود.

وی از برگزاری مانور امدادرسانی در منطقه نگور خبر داد و افزود: جهت کمک و توزیع اقلام مورد نیاز مردم در این مناطق امروز مانور امدادرسانی برگزار می‌شود تا همه مناطق خدمات مطلوبی دریافت کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان مشکل اساسی در این مناطق را سوخت و اسکان سیل زدگان عنوان کرد و افزود: با کمک نیرو‌های امدادی و کمک‌های خیرین این مشکل بزودی حل می‌شود.

شمس‌آبادی افزود: پیرو تأکیدات مقام معظم رهبری تمامی خدمتگزاران مردم تا زمان پایدار شدن شرایط سیل زدگان در منطقه حضور خواهند داشت و اقدامات لازم انجام می‌شود.

 با توجه به کاهش دما وسایل گرمایشی شامل پتو، والور و بخاری برقی بین آسیب دیدگان از سیل توزیع شده و دیگر مایجاج ضروری شامل مواد غذایی گرم و بسته بندی شده، نان و آرد، چادر‌های امدادی، نایلون، موکت، فانوس روشنایی، ست‌های بهداشتی وآب معدنی نیز به طور پیوسته بین سیل زدگان در حال توزیع است.

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *