اسبقیان: فدراسیون ووشو در یک مسیر رو به پیشرفت قرار دارد

15:03 - 25 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۹۲۰
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
اسبقیان: فدراسیون ووشو در یک مسیر رو به پیشرفت قرار دارد
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مشخصاً ووشو نمره خوبی در بین فدراسیون‌ها می‌گیرد و در مسیر رو به پیشرفت است.

خبرگزاری میزان - سیدمحمدشروین اسبقیان معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ووشو اظهار داشت: زمانی که مهدی علی‌نژاد قرار بود به عنوان معاون منصوب شود و از فدراسیون ووشو برود، شخصاً به عنوان یک کارشناس ورزش نگران وضعیت حال و آینده فدراسیون ووشو بودم. 

وی افزود: قطعاً اطمینان دارم که صدیقی رسم استاد و شاگردی را به‌جا آورد و در همه جلساتی که بودم و مشاهده کردم، او با گرفتن راهنمایی از علی‌نژاد و البته سخت‌کوشی‌های خودش و اراده خواستن، به حمدالله فدراسیون ووشو را در یک مسیر رو به پیشرفت قرار داد. کار و نحوه مدیریت امیر صدیقی که امروز ارائه شد؛ مشخصاً نمره خوبی در بین فدراسیون‌ها می‌گیرد.

معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه فدراسیون ووشو برای وزارت ورزش، یک فرصت مغتنم در بازی‌های آسیایی و رویداد‌های جهانی و آسیایی محسوب می‌شود.

اسبقیان ادامه داد: فدراسیون ووشو با برنامه جلو می‌رود و ان‌شاءالله برنامه دارد که مدال‌های نقره را در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۶ به طلا تبدیل کند. کسب ۳ طلا و ۷ نقره در بازی‌های آسیایی هانگژو نشان دهنده ارزش و توانایی ووشو است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *