اعلام آرای کمیته‌های انضباطی و اخلاق

11:00 - 25 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۸۳۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
اعلام آرای کمیته‌های  انضباطی و اخلاق
کمیته‌های انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال آرای خودشان را اعلام کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته‌های انضباطی و اخلاق آرای خودشان را به شرح زیر اعلام کرد. 

دیدار تیم‌های شهرداری آستارا و چادر ملواردکان که قرار بود روز ۱۲ بهمن ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم شهرداری آستارا این دیدار برگزار نشد.

تیم شهرداری آستارا سه بر صفر بازنده شده و باید ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم‌های پوشاک حافظ ساری و مس سونگون ورزقان برگزار و از سوی تماشاگران تیم پوشاک حافظ ساری تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری نسبت به مقام غیر رسمی مسابقه و داور بازی و پرتاب بطری آب و سوء رفتار تیمی ناشی از ۳ بازیکن اخطاری، این تیم به یک جلسه محرومیت تعلیقی برای مدت ۶ ماه از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی که در صورت تکرار هرگونه تخلف از سوی تماشاگران در مسابقات بعدی خانگی از قرار تعلیق، رفع اثر می‌شود و به اجرا گذاشته خواهد شد. همچنین باید ۷۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

با اعلام کمیته اخلاق رای محکومیت صادره علیه حسین سرمدی قطعی اعلام شد. بر همین اساس سرمدی به یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است، ادامه فعالیت حسین سرمدی پس از اجرای حکم و با اخذ تاییده از این کمیته امکان پذیر خواهد بود.

همچنین رای محکومیت صادره علیه اسد عبادی قطعی اعلام شد و وی به مدت دو سال از هرگونه محرومیت فعالیت فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم است.

گفتنی است، ادامه فعالیت اسد عبادی پس از اجرای حکم و با اخذ تاییده از این کمیته امکان پذیر خواهد بود.

همچنین حجت جهرمی به دلیل نقض مقررات اخلاقی فوتبال، متخلف شناخته شد و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *