قالیباف: سپاه پاسداران در جهان به نماد مقاومت علیه زورگویان و سلطه‌گران بدل شده است

9:22 - 25 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۷۸۹
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
قالیباف: سپاه پاسداران در جهان به نماد مقاومت علیه زورگویان و سلطه‌گران بدل شده است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران امروز در جهان به نماد مقاومت علیه زورگویان و سلطه‌گران بدل شده است و توانسته است الگویی موفق برای ایستادن نیرو‌های فداکار مردمی در برابر قدرت‌های زیاده‌خواه ایجاد کند.

خبرگزاری میزان - به گزارش مجلس شورای اسلامی، محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: در ابتدا سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار را به ملت شریف ایران و تمام مجاهدان فداکار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت می‌گویم و به ارواح شهدای سرافراز سپاه درود می‌فرستم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سپاه پاسداران امروز در جهان به نماد مقاومت علیه زورگویان و سلطه‌گران بدل شده است و توانسته است الگویی موفق برای ایستادن نیرو‌های فداکار مردمی در برابر قدرت‌های زیاده‌خواه ایجاد کند. آموزه‌های امام راحل و قدرت خداباوری و مردم باوری ملت ایران بود که از جوانان عادی کشاورز و کارگر و دانشجو در شهر‌ها و روستا‌ها قهرمانانی همچون شهیدان سلیمانی، همت، باکری، باقری، کاظمی، شوشتری پرورش داد و دژی مستحکم به نام سپاه پاسداران ایجاد کرد که ضامن امنیت و آرامش مردم ایران و حفاظت از این آب و خاک و مایه امید مستضعفان و بی‌پناهان جهان است.

وی عنوان کرد: سپاه پاسداران چشم و چراغ ملت ایران است و همه ما قدردان مجاهدت شبانه‌روزی تمام عزیزان پاسدار در سپاه هستیم و از خداوند متعال توفیق روزافزون آن‌ها را خواهانیم.

قالیباف افزود: همچنین ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز را به ملت شریف ایران و جانبازان سرافراز کشورمان تبریک و تهنیت می‌گویم. ما در مجلس یازدهم تلاش کردیم تا مطالبات جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های ارجمند شهدا را در نظر داشته باشیم، همچنین در برنامه هفتم پیشرفت کشور، نیز احکام مهمی در این خصوص تصویب شده است که امیدوارم با اجرای درست موجب رضایت خاطر یادگاران سربلند دفاع مقدس شود.

رئیس قوه مقننه عنوان کرد: در پایان از حضور باشکوه ملت عزیز و سربلند ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران تقدیر و تشکر می‌کنیم و صمیمانه قدردان مردم در تمام شهر‌ها و روستا‌ها هستیم که پرشورتر از همیشه با اتحاد و یکپارچگی پشتیبان امنیت و آرامش ایران عزیز بودند. ایستادگی باشکوه مردم پای آرمان‌های انقلاب اسلامی مجدداً به ما مسئولان تذکر می‌دهد که باید با تلاش مضاعف برای برآورده ساختن مطالبات و انتظارات به حق مردم و بهبود زندگی آنان قدردانی خود از مردم را در میدان عمل نشان دهیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *