یک عنصر تروریستی در مرز با عراق به هلاکت رسید

22:18 - 22 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۳۷۳
یک عنصر تروریستی در مرز با عراق به هلاکت رسید
معاون امنیتی وزیر کشور گفت: یک عنصر تروریستی از مرز سوسنگرد چذابه وارد کشور شد و نیرو‌های امنیتی به این فرد دستور توقف دادند که او توجه نکرد و به‌سمت آن‌ها تیراندازی کرد و درنهایت هم توسط ماموران به هلاکت رسید.

خبرگزاری میزان - سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در سراسر کشور بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار شد، گفت: در تمامی استان‌ها نسبت به سال قبل حضور باشکوه‌تر مردم را شاهد بودیم و این حضور با روند افزایشی همراه بود.

وی افزود: استان‌های سیستان بلوچستان، کردستان و خوزستان و سایر استان‌ها مردم با مشارکت بالاتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند و درصد افزایش بعد از جمع‌بندی توسط مسئولین امر اعلام خواهد شد.

میراحمدی، بیان کرد: برخلاف همه نگرانی‌هایی که جریان‌های ضد انقلاب سعی کرد بعد از حادثه تروریستی کرمان برای مردم ایجاد کنند، مردم همیشه در صحنه انقلابی بدون هیجگونه نگرانی با شکوه‌تر و با عظمت بیشتری در راهپیمایی امسال شرکت کردند که این نوید مشارکت پرشور و قابل توجه مردم در انتخابات پیش رو را خواهد داشت.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در پاسخ به این سوال که آیا در طی این مدت مورد مشکوکی توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی شناسایی شده است یا خیر، گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی، تلاش‌های شبانه‌روزی و اقدامات گسترده و پیشگیرانه‌ای انجام دادند و تمام عناصر احتمالی که ممکن بود متصل به جریان‌های تروریستی باشند را تحت نظارت و کنترل داشتند.

وی این خبر را هم داد که در شب گذشته یک عنصر تروریستی داعش هنگام ورود از مرز عراق به داخل کشور در درگیری مسلحانه به درک واصل شد.

میراحمدی، گفت: باید از سربازان گمنام امام زمان تقدیر کرد که با هشیاری و تسلط کامل شرایط را کنترل کردند و اقدامات گسترده و شبانه روزی را به انجام رساندند. وزیر کشور و شورای امنیت جلسات را به صورت مستمر برگزار کرد و وظایف هر دستگاهی را مشخص کرد و دائما رصد و کنترل خود را داشت و در سایه تلاش‌ها و هوشیاری‌ها و بیداری خود مردم تا این لحظه از مرز تا عمق کشور هیچ مشکل امنیتی نداشتیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *