سخنگوی شورای شهر: راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام نقشه‌های دشمن را از بین می‌برد

13:34 - 22 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۳۳۴
سخنگوی شورای شهر: راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام نقشه‌های دشمن را از بین می‌برد
نادعلی گفت: روز ۲۲ بهمن تمام نقشه‌های دشمن را از بین می‌برد و ملت ایران با حضور در صحنه بیداری خود را نشان می‌دهد.

خبرگزاری میزان- علیرضا نادعلی عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در راهپیمایی مراسم ۲۲ بهمن اظهار کرد: حضور عظیم مردم شریف ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن سبب می‌شود تا دشمن محاسبات خود را بر اساس حضور این قشر انجام دهد که قطعا تمام نقشه‌های شوم آن‌ها در دنیا نقش بر آب شود.

وی افزود: با توجه به اتفاقاتی که در دنیا رخ می‌دهد همواره مردم کشورما متحد‌تر می‌شوند؛ با اینکه دشمن تلاش می‌کند همواره اتحاد بین مردم کشورمان را از بین ببرد، اما مردم ما دشمن مشترک را می‌بینند و این اتحاد در ملت ما بیشتر می‌شود.

نادعلی با اشاره به جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه گفت: ملت ما جنایت‌های رخ داده در غزه را می‌بینند؛ در حالی که تمام قدرت‌های دنیا سکوت می‌کنند، اما کشور ما و ملت ما نسبت به این موضوع واکنش نشان می‌دهد در کنار مظلومان ایستادگی می‌کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: روز ۲۲ بهمن تمام نقشه‌های دشمن را از بین می‌برد و ملت ایران با حضور در صحنه بیداری خود را نشان می‌دهد

نادعلی همچنین با اشاره به لزوم شرکت در انتخابات گفت: دسمن تلاش می‌کند تا ملت ایران را نسبت به انتخابات بی تفاوت نشان دهد، اما ملت ما هوشیار هستند و قطعا با حضور در انتخابات نقشه‌های دشمن را از بین می‌برد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *