فعالیت ۷ مرکز معاینه فنی در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن

13:27 - 21 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۱۹۶
فعالیت ۷ مرکز معاینه فنی در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن
مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت هفت مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی ۲۲ بهمن ماه در پایتخت خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی، سید محمد مهدی میرزایی قمی مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر، اظهار داشت: در روز یک شنبه ۲۲ بهمن ماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه‌روزی و مراکز شهدای زمان آباد، آزادی و واحد‌های سیار جیحون، شهید دادمان و اوشان از ساعت ۷ الی ۱۸ فعال هستند.

وی درباره فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز تعطیل رسمی ۲۲ بهمن ماه و نحوه انتخاب این مراکز برای خدمت رسانی در این روز، گفت: این ستاد همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جهت تسهیل در دسترسی و میزبانی شایسته از شهروندان حاضر در مراسم پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در قالب جشن خانواده بزرگ ایران نسبت به ارائه خدمات معاینه فنی در مراکز منتخب به ویژه در مراکز هم جوار و نزدیک به این مراسم اقدام نموده است.

گفتنی است ساعت کاری مراکز در ایام تعطیلات رسمی تا ساعت ۱۴ بوده که در این روز جهت رفاه حال شهروندان و استفاده از خدمات معاینه فنی پس از مراسم راهپیمایی ساعت فعالیت به مدت ۴ ساعت افزایش و این مراکز تا ساعت ۱۸ فعال هستند.

میرزایی قمی در پایان خاطر نشان کرد: شهر تهران از بضاعت ۶۴ خط معاینه فنی مختص خودرو‌های سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و ۱۵ واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودرو‌های سنگین برخوردار بوده و شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاص نمایند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *