پیشرفت ۳۶ درصدی پروژه زیرگذر بزرگراه شهید آبشناسان

9:24 - 21 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۱۲۶
پیشرفت ۳۶ درصدی پروژه زیرگذر بزرگراه شهید آبشناسان
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران از پیشرفت ۳۶ درصدی پروژه زیرگذر بزرگراه شهید آبشناسان خبر داد و گفت: این پروژه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، مهدی صداقتی، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران با اشاره به اعمال انحراف ترافیک در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید آبشناسان محدوده خیابان جنت‌آباد، اظهار داشت: با انتقال ترافیک بر روی تابلیه جنوبی عرشه زیرگذر، فضا جهت اجرای باقیمانده شمع‌های جبهه شمال شرقی تقاطع، آزادسازی شد.

وی ادامه داد: همگام با رفع معارض لوله آب ۴۰۰ میلیمتری و تحکیم لوله آب‌های سطحی ۱۶۰۰ میلیمتری، حفاری شمع‌های مذکور آغاز شده و از ۱۳۲ حلقه شمع ضلع شمال شرق تاکنون ۵۸ شمع اجرا شده است.

صداقتی با اعلام پیشرفت ۳۶ درصدی این پروژه، زمان بهره‌برداری از آن را سال آینده عنوان کرد و گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید آبشناسان با خیابان جنت‌آباد شامل، اجرای یک زیرگذر رفت‌وبرگشت در امتداد بزرگراه شهید آبشناسان (سطح منفی یک)، دو پل رفت‌وبرگشت در امتداد خیابان جنت‌آباد (سطح صفر)، دو دوربرگردان شرق به شرق و غرب به غرب (سطح صفر) و اجرای بخشی از کندرو‌های بزرگراه شهید آبشناسان جهت تأمین گردش‌های موردنیاز ترافیکی این منطقه پرتردد است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *