کارگاه‌های آموزشی روزنامه‌نگاری برای نوجوانان برگزار می‌شود

15:11 - 20 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۰۶۴
کارگاه‌های آموزشی روزنامه‌نگاری برای نوجوانان برگزار می‌شود
در بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، علاوه بر برگزاری کارگاه‌های تخصصی برای روزنامه‌نگاران و دانشجویان ارتباطات، قرار است کارگاه‌های آموزشی برای نوجوانان با تدریس مجید خسروانجم برگزار شود.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام ستاد اطلاع‌رسانی بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، در این دوره از نمایشگاه ۳۲ نشست برگزار می‌شود که از میان این نشست‌ها؛ چهار کارگاه آموزشی با عنوان «اسرا» برگزار می‌شود که در این کارگاه‌های آموزشی روزنامه‌نگاران، دانشجویان ارتباطات و روزنامه‌نگاری می‌توانند شرکت کنند.

ستاد برگزاری تصمیم دارد که علاوه بر این چهار کارگاه آموزشی؛ نشست‌ها و کارگاه‌هایی با حضور مجید خسروانجم برای نوجوانان و دانش‌آموزان علاقمند به روزنامه‌نگاری با عنوان «کارگاه رسانه‌سازی» برگزار کند. زمان ثبت‌نام و همچنین زمان برگزاری کارگاه متعاقبا اعلام می‌شود. پیش از این نیز زمان برگزاری دو کارگاه آموزشی با تدریس اساتید حوزه رسانه اعلام شده بود.

کارگاه تولید محتوا، سوژه‌یابی و سوژه‌سازی با تدریس فریدون صدیقی در تاریخ ۳۰ بهمن برگزار می‌شود. همچنین کارگاه دیگری با عنوان اخبار جعلی، واژه‌سازی واقعیت با تدریس حمیدرضا مدقق روز ۲ اسفند، برگزار می‌شود.

بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران با رویکرد جدید توسط معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» از ۲۹ بهمن لغایت دوم اسفند در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *