قلعه نویی: عذرخواهی می‌کنم،‌ قهرمان نشدیم، اما تیم ملی بازخواهد گشت

14:15 - 20 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۰۶۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
قلعه نویی: عذرخواهی می‌کنم،‌ قهرمان نشدیم، اما تیم ملی بازخواهد گشت
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: ما قهرمان نشدیم، اما برای همه بازی کردیم چه آن‌هایی که دوستمان داشتند، چه آن‌ها که نه.

خبرگزاری میزان - امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال پس از شکست مقابل قطر در‌ مرحله نیمه‌نهایی و حذف از جام ملت‌های آسیا در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی نوشت: 

«شاید من آنجا روی سکو‌ها و جلوی تلویزیون یا گوش به رادیو کنار شما بودم، شاید هم شما روی نیمکت جای من. هر دو امید را تا ثانیه آخر دنبال کردیم. ضربه‌های علیرضا و رضا پشت سر هم برای گل تساوی. برای خوشحالی، برای رسیدن به جایی که متعلق به ماست. رویایی که همیشه با آن زندگی کردم. ایران قهرمان. حق‌مان بود که امروز برای فینال آماده می‌شدیم، اما دست ما به جام نرسید و آن بخشی که از بخت و اقبال جداست بر گردن من است. امیدوارم عذرخواهی من را بپذیرید.

در این مدت کوتاه سعی کردیم در فرصت اندک آماده‌سازی به جهت آسیب ندیدن مسابقات باشگاهی برای جام ملت‌ها آماده شویم و قطعاً در این مسیر و هدف، نقص و کاستی داشتیم، اما نمایش ما در بیشتر مسابقات چنان برای مردم دلگرم کننده بود که قضاوت‌ها با توجه به تجربیات قبلی از انتظار ناکامی برابر بزرگان آسیا به قهرمانی در آسیا تغییر کرد. این هم حاصل تلاش بی‌نظیر و بی وقفه بازیکنان و همکاران من در کادر فنی بود و با تمام وجود از آن‌ها تشکر می‌کنم. شرمنده‌ام که به اندازه آن‌ها خوب نبودم.

ما قهرمان نشدیم، اما برای همه بازی کردیم چه آن‌هایی که دوست‌مان داشتند، چه آن‌ها که نه که بالاخره روزی دل‌شان را رو به تیم ملی باز خواهند کرد که همه این خود ماییم.

ایران عزیز. تا پای جان برای تو بود. این تیم بازخواهد گشت.»

قلعه نویی: عذرخواهی میکنم،‌ قهرمان نشدیم، اما تیم ملی بازخواهد گشت

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *