حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام‌آور وحدت و اقتدار ایران است

14:15 - 20 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۹۰۵۲
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام‌آور وحدت و اقتدار ایران است
فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس خشم دشمنان را افزایش می‌دهد، گفت: حضور پرشور در این دو رویداد مهم وحدت‌آفرین و باعث اقتدار است.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی ارتش، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش، درباره اهمیت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اظهار داشت: انقلاب اسلامی همواره مورد تهدید دشمنان قرار گرفته است به این دلیل که حرف انقلاب، حرف حق و حرف شهدا، دین و قرآن است و مردم در همین مسیر همواره قدم برداشته اند و در این دوران پرشکوه انقلاب اسلامی و در طول ۴۵ سال گذشته با این ادبیات زندگی کرده اند و همه آرمانهایشان در همین راستا بوده است.

وی افزود: به همین دلیل هم شهدای ما پا به میدان گذاشتند و در حقیقت بهترین هدیه خداوندی یعنی جانشان که به آن‌ها داده شده بود را تقدیم کردند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش عنوان کرد: اینکه امروز دشمن در زمینه‌های مختلف کشورمان را تهدید می‌کند، حرف تازه‌ای نیست، دشمن طی ۴۵ سال قبل هم این تهدید‌ها را داشته و اقدامات زیادی هم انجام داده است، اما ما همیشه از امام راحل شنیدیم که دشمنان و به ویژه آمریکا هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و رهبر معظم انقلاب هم فرموده اند که غلط زیادی می‌کنند.

دریادار ایرانی با تاکید بر اینکه این غلط کردن‌ها همیشه وجود داشته است، گفت: مهم این است که ما ثابت قدم هستیم و مردم کشورمان با اقتدار در همه آئین‌ها و مناسبت‌ها حضور پرشور پیدا می‌کنند و این کار موجب خشم دشمن می‌شود.

وی با بیان اینکه انقلاب متعلق به مردم است، یادآورشد: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در کنار هم قرار می‌گیرند. اینجا دیگر قومیت و مذهب مطرح نیست بنابراین این حضور پیام وحدت را می‌رساند و اقتدار هم از وحدت می‌آید به همین دلیل است که دشمن این حضور را بر نمی‌تابد.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *