فرمانده نیروی هوایی ارتش: اتحاد ملت «انقلاب اسلامی» را از آسیب‌ها مصون می‌دارد

11:21 - 18 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۸۷۷۱
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی هوایی ارتش: اتحاد ملت «انقلاب اسلامی» را از آسیب‌ها مصون می‌دارد
امیر سرتیپ «واحدی» با تأکید بر تداوم راه امام خمینی (ره) گفت: اگر با هم متحد باشیم، هیچ‌کس نمی‌تواند به انقلاب اسلامی آسیبی وارد کند.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «حمید واحدی» فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه مراسم تجدید میثاق فرماندهان نیروی هوایی ارتش با آرمان‌های امام راحل (ره)، با اشاره به نقش مؤثر نیروی هوایی در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز همچون سال‌های گذشته در راستای تجدید عهد با آرمان‌های امام راحل (ره) در این مکان حضور پیدا کردیم.

امیر سرتیپ واحدی با اشاره به سخنان اخیر رهبر فرمانده معظم کل قوا گفت: نیروی هوایی ارتش یکی از شتاب‌دهنده‌های انقلاب بود و افتخار می‌کنیم که رهبر معظم انقلاب اسلامی این مدال را به گردن ما آویختند و ما باید همه درس بگیریم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش تأکید کرد: همه باید کمک کنیم تا انقلاب به خوبی در مسیر خود به پیش برود و با قدرت در مقابل دشمنان نظام بایستیم.

وی با بیان اینکه امام راحل توجه خاصی به نیروی هوایی ارتش داشتند، افزود: نیروی هوایی اولین نیرویی بود که در زمان طاغوت به انقلابیون پیوست و دیدار باشکوه روز ۱۹ بهمن با امام خمینی (ره)، باعث شد که هیمنه طاغوت شکسته شود و سپس نیرو‌های مسلح به صفوف انقلابیون پیوستند.

امیر واحدی خاطرنشان کرد: ما باید راه امام (ره) را ادامه داده و اتحاد را فراموش نکنیم. اگر با هم متحد باشیم، هیچ‌کس نمی‌تواند به انقلاب اسلامی آسیبی وارد کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *