قرارگاه آموزش ایمنی در کشور آغاز به کار کرد

11:41 - 17 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۸۵۷۸
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
قرارگاه آموزش ایمنی در کشور آغاز به کار کرد
قرارگاه آموزش ایمنی و توانمندسازی کارفرمایان زیر ۱۰ نفر به صورت همزمان در سراسر کشور به همت مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز به کار کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، همایش تبیین قرارگاه آموزش ایمنی و توانمندسازی کارفرمایان زیر ۱۰ نفر به منظور کمک به ارتقای سطح ایمنی و بهداشت شغلی و توانمندسازی کارفرمایان کارگاه‌های زیر ۱۰ نفر با حضور «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین وزیر، مدیران ستادی، کارفرمایان، نمایندگان تشکل‌های کارگری و ارتباط ویدئوکنفرانسی با ادارات کل استانی به همت مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کانون عالی کارفرمایی ایران در مجتمع فرهنگی تلاش آغاز شد.

مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی شماره ۱۵۵، آخرین مقاوله‌نامه سازمان بین‌المللی کار است که جمهوری اسلامی ایران به آن پیوسته و از هجدهم بهمن ماه ۱۴۰۲ توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرایی خواهد شد.

در این مقاوله‌نامه و سند الحاقی آن، به آموزش و آگاه‌سازی کارفرمایان نسبت به اهمیت رعایت اصول ایمنی کار تاکید شده و مسئولیت ایشان در زمینه پیشگیری از حوادث و بیماری‌های شغلی تبیین گردیده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *