گزارش خبرنگار اعزامی میزان از قطر

ابراهیمی: هدف تیم ملی قهرمانی است، نه شکست ژاپن/ قطر با تیم ۴ ماه قبل تفاوت زیادی کرده

19:12 - 16 بهمن 1402
کد خبر: ۴۷۵۸۴۷۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
ابراهیمی: هدف تیم ملی قهرمانی است، نه شکست ژاپن/ قطر با تیم ۴ ماه قبل تفاوت زیادی کرده
هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: بعد از بازی با ژاپن نه کاپی نه جام و مقامی به ما دادند. تمام تمرکز ما این است که قهرمان شویم.

به گزارش خبرنگار اعزامی میزان به قطر، امید ابراهیمی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال درباره دیدار با قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: بازی با ژاپن با همه نکات خوبش برای تیم ملی تمام شده است. خوشحالی‌مان را بعد از برد انجام دادیم و با مردم هم کیف کردیم. آن بازی تمام شد و به تاریخ پیوست بعد از بازی با ژاپن نه کاپی نه جام و مقامی به ما دادند. تمام تمرکز ما این است که قهرمان شویم و بهترین اتفاق را برای خودمان و مردم رقم بزنیم.

وی ادامه داد: به عنوان بازیکن سعی می‌کنیم بهترین عملکردمان را در زمین داشته باشیم. در مورد سایر اتفاقات هم کاری نداریم تمرکزمان روی عملکرد خودمان است. قطر میزبان هم سعی می‌کند بهترین اتفاق را برای خودش رقم بزند. تمرکز ما در زمین است تا با بهترین عملکردمان در مسابقه پیروز شویم. انرژی و دعای مردم با ما است و می‌توانیم بهترین اتفاق را رقم بزنیم. 

بازیکن تیم ملی فوتبال درباره پیروزی ۴ بر صفر مقابل قطر در تورنمنت اردن در چند ماه قبل گفت: آن بازی ۴ ماه قبل بود و در فوتبال ۴ ماه زمان زیادی است؛ آن زمان قطر کادر فنی و بازیکنان دیگری داشت. اکنون سرمربی جدید آورده‌اند و برخی بازیکنان جدید به تیم اضافه شده‌اند. بازیکنان جوانی دارند و تیم بسیار قابل احترامی است.

ابراهیمی تصریح کرد: قطر ۴ سال قبل قهرمان جام ملت‌های آسیا شده است. ما با تمام احترامی که برای آنها قائل هستیم و اینکه این تیم بازیکنان با کیفیت و جوانی دارد تلاش می‌کنیم خودمان موفق شویم. به عنوان بازیکنانی که در تیم ملی حضور داریم سعی می‌کنیم بهترین اتفاق را برای خودمان رقم بزنیم. با تلاش بازیکنان و دعای مردم می‌توانیم بهترین اتفاق را رقم بزنیم.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران افزود: این انرژی و حمایت مردم قابل ستایش است. از روز اول تا امروز چه مقابل هتل، چه در قطر همه مردم ما را حمایت کرده‌اند از آن‌ها تشکر می‌کنیم. امیدوارم این حمایت و انرژی‌شان تا روز آخر همراه ما باشد.

وی در مورد اینکه برخی نگرانند که پیروزی مقابل ژاپن باعث غرور ملی‌پوشان شود، خاطرنشان کرد: ما به این مسائل فکر نمی‌کنیم. سابقه آقای قلعه‌نویی هم کاملاً مشخص است، آنقدر تجربه دارد که به این چیز‌ها فکر نکند و خودش هم بعد از بازی همین نظر را داشتند که بازی با ژاپن برای‌مان تمام شده است و به بازی بعدی فکر می‌کنیم. آنقدر بازیکنان حرفه‌ای داریم که به این چیز‌ها فکر نمی‌کنند. هدف ما فقط برد ژاپن نبود هدف ما قهرمانی است تا دل مردم را شاد کنیم و ژاپن را هم به عنوان یکی از رقبا شکست دادیم و ان‌شاءالله بتوانیم قهرمان شویم و همه را خوشحال کنیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *