تمهیدات جدید ترافیکی آخر هفته‌ها

15:24 - 28 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۵۳۰۲
تمهیدات جدید ترافیکی آخر هفته‌ها
رئیس پلیس راه کشور از اعمال محدودیت‌های جدید ترافیکی در آخرهفته‌ها خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پلیس راهور، سردار حسن مومنی با اشاره به لزوم اعمال محدودیت ترافیکی در محور‌های شمالی اظهار داشت: در حال حاضر باتوجه به شرایط فعلی که در محور‌های شمالی حاکم است برای مدیریت شد آمدی، چاره‌ای جز اعمال محدودیت ترافیکی نداریم.

وی افزود: برای پایان هفته‌های عادی در طول سال تمهیدات جدیدی در نظر گرفتیم که از این به بعد به صورت ثابت اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس راه راهور فراجا گفت: در محور چالوس، روز‌های جمعه راس ساعت ۱۴۰۰ از ابتدای آزادراه تهران شمال و راس ساعت ۱۵۰۰ از پل زنگوله به سمت چالوس محدودیت تردد برای کلیه خودرو‌ها اعمال می‌شود.

وی ادامه داد: جمعه‌ها راس ساعت ۱۷۰۰ محور شمال به جنوب از مرزن آباد به سمت تهران تا ساعت ۲۳۰۰یکطرفه می‌شود و از این ساعت به بعد مسیر دو طرفه می‌شود.

سردار مومنی تصریح کرد: جمعه‌ها در محور قدیم کرج چالوس برای تردد افراد محلی تا پل زنگوله هیچ محدودیتی وجود ندارد، ولی از ساعت ۱۵۰۰ از پل زنگوله محدودیت اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه کشور در خصوص محدودیت ترافیکی جاده هراز گفت: در محور هراز شرایط به گونه‌ای است که ما مسیر را به صورت کامل یکطرفه نخواهیم کرد، اما در صورت افزایش حجم تردد‌ها ما مجبور هستیم که در روز‌های پایان هفته محدودیت‌ها را به صورت مقطعی اجرا کنیم.

وی اضافه کرد: در محور هراز از ابتدای سه راه لاسم تا پاسگاه پلیس راه لاریجان محدودیت اعمال خواهد شد که حداکثر اعمال محدودیت یک ساعت و نیم خواهد بود لذا از همه هموطنان عزیز خواهشمندیم نهایت همکاری را با همکاران ما در زمان اجرای طرح داشته باشند.

رئیس پلیس راه راهور فراجا خاطر نشان کرد: در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه اگر حجم تردد‌ها به سمت شمال بیش از ظرفیت محور افزایش پیدا کند به تناسب شرایط، محدودیت‌هایی از سمت شمال اعمال و مسیر تهران به سمت چالوس یک طرفه خواهد شد.

مومنی ادامه داد: در ایام خاص از قبیل عید نوروز، تعطیلات عید فطر، تعطیلات چند روزه و ... طرح‌های شد آمدی جداگانه ائی در همان زمان پیش بینی، اطلاع رسانی و اعمال خواهد شد.

وی در پایان گفت: محدودیت تردد آخر هفته برای خودرو‌های سنگین و موتور سیکلت برابر روال قبل در محور‌های هراز و چالوس اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *