برگزاری نشست ستاد اجرایی بازی‌های پارالمپیک پاریس

14:26 - 27 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۵۱۵۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
برگزاری نشست ستاد اجرایی بازی‌های پارالمپیک پاریس
سومین نشست ستاد اجرایی بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، سومین جلسه ستاد اجرایی بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ با ریاست غفور کارگری برگزار شد.

کمال جوانمرد (دبیراجرایی)، سیدمحمد پولادگر (نایب رئیس آقایان)، مریم کاظمی‌پور (نایب رئیس بانوان)، مجید نیری (مدیرحوزه ریاست)، علی اصغر حسن‌زاده (رییس ستاد دایمی بازی‌ها)، سعید سلگی (معاون ورزش قهرمانی)، مجتبی محمودی (مدیرپشتیبانی)، حسن سلگی (معاون بین الملل)، حامد میرزاحسینی (خزانه‌دار) محمدتقی نامی (مسئول بودجه) و حسن شکریان (مدیر روابط عمومی) در این جلسه حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه؛ رییس ستاد دایمی بازی‌ها گزارشی از اجرای مصوبات جلسه پیشین ارائه و موارد جدید مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در ادامه معاون ورزش قهرمانی با اشاره به این که پارالمپیک پاریس در ۲۲ رشته،۲۳ ماده و ۱۲ روز برگزار و ۵۴۹ مدال توضیح می‌شود، گزارشی از کسب ۳۴ سهمیه در رشته‌های والیبال، گلبال، دو و میدانی، تیرو کمان، پاراتکواندو و تیراندازی و امید کسب سهمیه‌های بیشتر در رشته‌های کانو، شنا، بسکتبال، جودو، وزنه برداری و پاراتکواندو، گزارشی از شروع اردو‌ها ارائه کرد. 

معاونت بین‌الملل نیز آخرین اطلاعات ارسالی از سوی کمیته برگزاری بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ را ارائه و مقرر شد تمام اطلاعات با مدیریت‌ها و فدراسیون‌ها به اشتراک گذاشته شود. مدیر پشتیبانی نیز گزارشی از اقدامات انجام شده درباره حمل و نقل، پوشاک و ملزومات کاروان اعزامی ارائه و دستورات لازم به منظور تسریع در پیگیری امور از سوی ریاست کمیته صادر شد. همچنین مقرر شد با محوریت حوزه ریاست، آسیب شناسی آینده نگرانه و موارد اقتصادی و جذب حامی مالی پیگیری شود.

رئیس کمیته ضمن تشکر از اقدامات انجام شده با بیان حساسیت و اهمیت غیرقابل مقایسه میدان بزرگ پارالمپیک و تاکید بر حل سریع مشکلات ورزشکاران و اردو‌های آماده سازی، عملیاتی کردن استقرار ناظران فنی در اردو‌ها در راستای راهبرد تکلیفی مجمع عمومی مبنی بر کیفیت گرایی را خواستار شد. همچنین مقرر شد آکادمی با محوریت فدراسیون پزشکی ورزشی نسبت به مدیریت دوپینگ اقدام و آموزش‌های تخصصی رشته به رشته توسط واحد آموزش، در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *