جلسه دو ساعته مرادی با فابیو و مسئولین فدراسیون جهانی والیبال

13:29 - 27 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۵۱۲۷
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
جلسه دو ساعته مرادی با فابیو و مسئولین فدراسیون جهانی والیبال
نشست سرپرست فدراسیون والیبال ایران و عضو ایرانی هیئت رئیسه فدراسیون جهانی با مدیر کل اجرایی فدراسیون جهانی و مسئولین این نهاد بین‌المللی در لوزان برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال و محمدرضا داورزنی عضو ایرانی هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال بامداد دوشنبه به منظور شرکت در شورای لیگ ملت‌های والیبل ۲۰۲۴ راهی لوزان شدند.

شورای لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ صبح روز گذشته (سه‌شنبه ۲۶ دی) در مقر فدراسیون جهانی در لوزان با حضور اعضا تشکیل شد و تمامی موارد مربوط به برگزاری این رقابت‌ها که آخرین رویداد برای انتخاب پنج تیم باقی مانده سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

عصر روز گذشته دکتر وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال به همراه دکتر محمدرضا داورزنی عضو ایرانی هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال در جلسه‌ای دو ساعته با حضور فابیو آزوددو دبیر کل فدراسیون جهانی والیبال و چند تن از مسئولین فدراسیون جهانی و مسئولین والیبال ورل شرکت کرد.

این نشست پیرامون مسائل روز والیبال ایران و چالش‌های میزبانی کشورمان در مسابقات قهرمانی مردان جهان ۲۰۲۵ و همچنین لیگ ملت‌ها با توجه به وجود تحریم‌های مالی بود و طرفین ضمن بحث و بررسی این موضوعات به بیان دیدگاه و ارائه راهکار برای تعامل هر چه بیشتر پرداختند.

همچنین اخذ امتیازات و تجهیزات فنی و پیشرفته از فدراسیون جهانی والیبال برای توسعه هر چه بیشتر والیبال ایران و نگاه ویژه این نهاد به والیبال کشورمان به عنوان یک کشور قدرتمند و مطرح در والیبال دنیا از دیگر موضوعات مهم این جلسه بود.

در حاشیه این دیدار دکتر مرادی و فابیو در خصوص پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی مردان ایران در سال ۲۰۲۴ گفتگو کردند. در پایان این نشست تمامی اعضا به دعوت فدراسیون جهانی به صرف شام دعوت شدند.

لازم به ذکر است مسابقات لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ آخرین سکوی کسب سهمیه بازی‌های المپیک پاریس برای تیم ملی والیبال کشورمان و دیگر کشور‌های بازمانده از این رقابت‌ها خواهد بود که در پایان مرحله مقدماتی این مسابقات براساس رنکینگ تیم‌های برتر در رده‌بندی، پنج تیم جواز حضور در بازی‌های المپیک سال ۲۰۲۴ را کسب خواهند کرد.

مرادی و داورزنی عصر امروز (چهارشنبه ۲۷ دی) لوزان را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *