برخورد پراید و پژو در جاده طارم جان ۴ نفر را گرفت

10:45 - 27 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۵۰۴۸
برخورد پراید و پژو در جاده طارم جان ۴ نفر را گرفت
سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بر اثر برخورد پراید و پژو ۲۰۶ در کیلومتر ۸۵ جاده زنجان – طارم چهار نفر در دم جان باختند و یک نفر مصدوم شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر-استان زنجان، داود مهرگان، گفت: شب گذشته برخورد پراید با ۲۰۶ در کیلومتر ۸۵ جاده زنجان – طارم نزدیک شهر آببر به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان زنجان اعلام شد.

وی تاکید کرد: بلافاصله ۲ تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای سرخه دیزج با یک دستگاه خودرو نجات با ست هیدرولیک و یک دستگاه آمبولانس جهت امدادرسانی اعزام شدند.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این سانحه رانندگی نجاتگران اقدام به رهاسازی یک مصدوم و یک فوتی محبوس در خودرو‌ها کردند.

مهرگان اظهار کرد: این سانحه دلخراش رانندگی منجر به فوت چهار تن از سرنشینان خودرو‌های حاضر در صحنه حادثه شد و یک مصدوم نیز برجا گذاشت.

وی یادآوری کرد: مصدوم این سانحه پس از رهاسازی نیرو‌های جمعیت هلال احمر توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان، پایان عملیات امدادرسانی این سانحه را ساعت ۲ بامداد روز جاری بیان کرد.

مهرگان از هموطنان درخواست کرد؛ درصورت بروز هر گونه حادثه جاده‌ای و جوی برای دریافت خدمات امدادی بدون محدودیت زمانی با شماره تلفن ۱۱۲ ندای امداد تماس بگیرند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *