هیچ کمبودی در توزیع سوخت زمستانی کشور نیست

21:31 - 26 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۹۸۴
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
هیچ کمبودی در توزیع سوخت زمستانی کشور نیست
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، گفت: در سه روز گذشته ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی به‌صورت ویژه در مناطق پربارش کشور توزیع شده است.

خبرگزاری میزان - جعفر سالاری‌نسب، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه هیچ کمبودی در توزیع سوخت زمستانی کشور نیست، گفت: افزون بر سوخت ذخیره‌سازی شده در تابستان، تنها در سه روز گذشته (۲۳، ۲۴ و ۲۵ دی) با توجه به برودت هوای کشور و افزایش بارش‌ها در بسیاری از نقاط، ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در مناطق شمال و شمال غرب کشور شامل اردبیل، میاندوآب، آذربایجان شرقی، کردستان، ارومیه، گیلان، زنجان، همدان، کرمانشاه و چالوس به صورت ویژه توزیع شده است.

وی تأکید کرد: ذخیره‌سازی سوخت زمستانی شامل نفت سفید و نفت‌گاز، امسال نیز مانند سال‌های گذشته، با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده، از مرداد در فروشندگی‌های روستایی سراسر کشور آغاز و تا پایان شهریور تکمیل شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، بیان کرد: موجودی فرآورده نفتی برخی از مناطق کشور که با کاهش دمای هوا و بارش‌های بیشتری روبه‌رو بودند، با وجود برف‌گیربودن جاده‌ها و حمل‌ونقل سخت نفتکش‌ها به نحو احسن تأمین شده است.

سالاری‌نسب با تأکید بر کامل بودن مخازن جایگاه‌های عرضه سوخت در همه مناطق به ویژه مناطق سردسیر کشور، گفت: خوشبختانه با وجود کاهش دمای محسوس در روز‌های گذشته به مشکلی برنخوردیم و هیچ کمبودی در زمینه توزیع سوخت وجود ندارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *