درخواست‌های ۱۰۲ نفر از مراجعان در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری هرمزگان رسیدگی شد

15:46 - 26 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۹۳۹
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
درخواست‌های ۱۰۲ نفر از مراجعان در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری هرمزگان رسیدگی شد
۱۰۲ نفر از مراجعان دستگاه قضایی در جریان دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان،مطالبات خود را مطرح کردند.

خبرگزاری میزان- در جریان برگزاری دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، ۱۰۲ درخواست ارائه شده از سوی شهروندان مورد بررسی قرار گرفت و در مورد هر یک دستورات قضایی لازم صادر شد.

در این دیدار مردمی، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به همراه معاونین خود با بررسی مطالبات شهروندان نسبت به ارجاع هر یک از درخواست‌ها به کارشناس مربوطه، مقامات ذی صلاح و همچنین صدور دستور و بیان ارشادات قضایی در حدود موازین قانونی اقدام کردند.

همچنین همزمان با دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، رؤسا و دادستان‌ها در ۱۸ حوزه قضایی این استان نیز ضمن برپایی میز خدمت به مطالبات مراجعان دستگاه قضایی رسیدگی می‌کنند.

اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت مراجعان، حل مشکلات مردم در چارچوب قانون، اقناع شهروندان با گفت‌وگو و همچنین افزایش رضایت‌مندی و سرمایه اجتماعی دستگاه قضایی، مهمترین اهداف مسئولان دادگستری استان هرمزگان از برگزاری مستمر ملاقات‌های مردمی است.

متقاضیان دیدار مردمی می‌توانند پس از ثبت نام در سامانه نوبت دهی اینترنتی به نشانی: my.adliran.ir با رئیس کل دادگستری و دیگر مسئولان قضایی هرمزگان ملاقات کنند و از نزدیک مشکلات خود را با آن‌ها در میان بگذارند.

انتهای پیام /


برچسب ها: دیدار مردمی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *