آتش‌سوزی در خیابان رودکی تهران

13:14 - 26 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۸۹۶
آتش‌سوزی در خیابان رودکی تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان هاشمی تقاطع خیابان رودکی خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد حادثه آتش‌سوزی پیش از ظهر امروز اظهار کرد: ساعت ۱۰:۴۴ دقیقه صبح یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان هاشمی تقاطع خیابان رودکی اعلام می‌شود.

وی افزود: بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام می‌شوند. آتش‌نشان‌ها در مدت زمان کمتر از ۵دقیقه به محل حادثه می‌رسند و مشاهده می‌کنند یک ساختمان ۴طبقه، دچار حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: آتش‌نشانان بعد از ورود به ساختمان مشاهده می‌کنند که مرکز آتش‌سوزی طبقه دوم این ساختمان است که وسعت این طبقه ۲۰۰ متر بوده است. از این طبقه به عنوان پارکینگ استفاده می‌شده است.

ملکی با اشاره به اینکه هیچ خودرویی در این طبقه در لحظه وقوع حادثه وجود نداشت و آتش در قسمت انباری‌ها که وسعتی حدود ۴۰ متر داشتند شکل گرفته بود، گفت: شعله‌ها به بخش‌های دیگر این ساختمان در حال سرایت بود و آتش‌نشانان همزمان عملیات اطفای حریق را انجام داده و۱۳ نفر را به سلامت از ساختمان خارج می‌دهکنند.

ملکی در پایان خاطرنشان کرد: حادثه مصدومیت و تلفات جانی نداشته و آتش‌نشانان در حال ایمن‌سازی و لکه‌گیری محل حادثه هستند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *