پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت کریم مجتهدی

8:45 - 26 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۸۰۱
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت کریم مجتهدی
رئیس جمهور در پیامی درگذشت کریم مجتهدی، استاد نامدار و چهره ماندگار فلسفه را به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه علمی و فرهنگی کشور تسلیت گفت.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی با تسلیت درگذشت کریم مجتهدی تصریح کرد: این چهره فرهیخته در طول حیات پربار علمی خود با تحقیق، تدریس و تربیت شاگردان فراوان و تألیف آثار متعدد، در توسعه پژوهش‌های فلسفی در کشور، نقشی مهم ایفا کرد و با تعهد و سخت‌کوشی تا آخرین روز‌های زندگی در انجام فعالیت‌های علمی و پژوهشی حضور اثرگذار داشت و با کارنامه‌ای پربار، نامی ماندگار از خود در دفتر علم و فرهنگ این مرز و بوم برجا گذاشت.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت استاد نامدار و چهره ماندگار فلسفه، مرحوم کریم مجتهدی، موجب تأثر خاطر گردید.

این چهره فرهیخته در طول حیات پربار علمی خود با تحقیق، تدریس و تربیت شاگردان فراوان و تألیف آثار متعدد، در توسعه پژوهش‌های فلسفی در کشور، نقشی مهم ایفا کرد و با تعهد و سخت‌کوشی تا آخرین روز‌های زندگی در انجام فعالیت‌های علمی و پژوهشی حضور اثرگذار داشت و با کارنامه‌ای پربار، نامی ماندگار از خود در دفتر علم و فرهنگ این مرز و بوم برجا گذاشت.

اینجانب درگذشت این استاد فرزانه را به جامعه علمی و فرهنگی کشور و به‌ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و همجواری با صالحان و برای عموم بازماندگان معزز ایشان صبر و سلامتی مسئلت دارم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *