نقشه‌های خطوط مترو تهران به‌روزرسانی می‌شود

10:11 - 25 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۶۳۶
نقشه‌های خطوط مترو تهران به‌روزرسانی می‌شود
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از چاپ و نصب نقشه‌های جدید خطوط مترو خبر داد و گفت: تمامی نقشه‌های خطوط متروی تهران که در داخل قطار‌ها نصب شده تا پایان سال به‌روزرسانی می‌شوند.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، هادی زند، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به افتتاح ایستگاه‌های جدید در ماه‌های آینده اظهار داشت: در نظر داریم تا همزمان با افتتاح ایستگاه‌های جدید، به روزرسانی تمامی نقشه‌های داخل قطار‌ها را انجام دهیم و به این منظور ۱۰ هزار و ۵۰۰ نقشه جدید چاپ و نصب خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دسترسی به نقشه جدید خطوط و ایستگاه‌های متروی تهران از سایت شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه به نشانی metro.tehran.ir امکان‌پذیر است، افزود: نقشه‌های نصب شده مجهز به رمزینه پاسخ سریع (کیو. آر. کد) هستند و در حال حاضر هم شهروندان می‌توانند تنها با یک اسکن و به‌راحتی نقشه‌های به‌روز را از سایت این شرکت دریافت کنند.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در پایان با بیان اینکه در ماه‌های پایانی سال مسافران مترو افزایش پیدا می‌کنند، تصریح کرد: به منظور مسیریابی راحت‌تر شهروندان برنامه‌ریزی‌شده تا نقشه‌های جدید خطوط تا اسفندماه در داخل تمامی واگن‌ها نصب شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *