اختری: رژیم صهیونیستی پس از طوفان الاقصی هیچ دستاوردی نداشته است

19:46 - 24 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۵۷۴
دسته بندی: سیاست ، عمومی
اختری: رژیم صهیونیستی پس از طوفان الاقصی هیچ دستاوردی نداشته است
رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست‌جمهوری، گفت: رژیم صهیونیستی پس از طوفان الاقصی هیچ دستاوردی نداشته است و هیچ موفقیتی هم به دست نیاورده است. 

خبرگزاری میزان - محمدحسن اختری، رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در نشست مدیران پرورشی و کانون‌های فرهنگی-تربیتی آموزش و پرورش شهر تهران که در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد، گفت: همکاری‌های خوبی را با‌ وزارت آموزش و پرورش برای آگاه‌سازی، بصیرت‌افزایی و تربیت و پرورش دانش آموزان و فرهنگیان انجام داده‌ایم که باید حرکت‌های بیشتری را ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی حرکت‌ها برای فلسطین گسترش یافته است، افزود: عملیات طوفان الاقصی در پی جنایات بی‌شمار رژیم صهیونیست نسبت به مسجد‌الاقصی ایجاد شد که این رژیم منحوس هیچ دستاوردی نداشته است به طوری‌که بیش از ۲۵۰ فرمانده آن‌ها به هلاکت رسیده است و بیش از ۸۰۰ تانک آن‌ها منهدم شده است.

رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه امروز فعالیت برای حمایت از جبهه مقاومت فقط توسط ایران انجام نمی‌شود بلکه اندیشه مقاومت و ایستادگی در کل جهان ایجاد شده است، بیان کرد: امروز مردم غزه و فلسطین به حمایت و پشتیبانی نیاز دارند.

وی افزود: معلمان و دبیران و مجموعه آموزش وپرورش نقش مهمی در اصلاح فرد دارند که اصلاح فرد موجب اصلاح جامعه و اصلاح جامعه زمینه ظهور حکومت حضرت مهدی (عج) می‌شود.

موسوی، معاون مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران نیز در این نشست، گفت: انجمن‌های آموزش وپرورش در شهر تهران برای فعالیت در حوزه فلسطین فعال می‌شوند که بزودی عملیات اجرایی آن نیز آغاز می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *