اسیدپاش تهرانی با شلیک گلوله پلیس دستگیر و پس از انتقال به بیمارستان فوت شد

15:11 - 23 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۳۶۸
اسیدپاش تهرانی با شلیک گلوله پلیس دستگیر و پس از انتقال به بیمارستان فوت شد
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: یک متهم به اسیدپاشی پس از فرار در حین دستگیری با شلیک تیر پلیس متوقف و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام خبرگزاری پلیس، سردار علی، ولی پور گودرزی گفت: دی ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره اسیدپاشی به یک نوجوان در یکی از مناطق مرکزی شهر تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه دریافتند؛ نوجوانی که مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود در یکی از ایستگاه‌های بی آر تی تهران (محدوده آیت الله سعیدی) با فردی درگیر می‌شود که در ادامه آن فرد با استفاده از اسید صورت آن نوجوان را مجروح کرده و سریعً متواری می‌شود.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در ادامه با استفاده از روش‌های میدانی و اطلاعاتی دریافتند که ۳ فقره اسیدپاشی مشابه در سطح شهر تهران است که بلافاصله پرونده‌ها برای رسیدگی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

سردار ولیپور گودرزی افزود: کارآگاهان در ادامه با انجام اقدامات گسترده پلیسی و گشت‌های نامحسوس موفق شدند در یکی از خیابان‌ها جنوب تهران حین گشت زنی فرد مذکور با مشخصات ظاهری اعلام شده شناسایی کنند و در یک عملیات پلیسی اقدام به دستگیری وی کنند، اما متهم در ادامه مقاومت و پا به فرار گذاشت که کارآگاهان با بکارگیری از قانون بکارگیری از سلاح با شلیک تیرهوایی و سپس شلیک تیر به کمر به پایین متهم وی را متوقف و دستگیر و متعاقباً به بیمارستان منتقل و فوت می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه بیان داشت: کارآگاهان در بررسی از ساک همراه متهم تعدادی بطری حاوی اسید کشف کردند و از مخیگاه وی یک گالن ۲۰ لیتری اسید نیز کشف و به اداره شانزدهم انتقال داده شد.

سردار، ولی پور گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: خط قرمز پلیس امنیت شهروندان بوده که در همین راستا پلیس با هیچ کسی تعارف ندارد و با اخلال گران نظم و امنیت عمومی در جامعه با قاطعیت هر چه تمامتر برخورد خواهد کرد و هیچ اغماضی دراین کار پذیرفته نیست.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *