۲۰ محصول جدید دانش بنیان در نمایشگاه سلامت بنیان رونمایی می‌شود

14:17 - 23 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۳۵۹
۲۰ محصول جدید دانش بنیان در نمایشگاه سلامت بنیان رونمایی می‌شود
دومین نمایشگاه محصولات دانش بنیان حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی (سلامت بنیان) با حضور وزیر بهداشت و مشارکت بیش از ۱۵۰ شرکت دانش بنیان فردا در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران رسما آغاز می‌شود.

خبرگزاری میزان- به گزارش وبدا، دومین نمایشگاه محصولات دانش بنیان حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی (سلامت بنیان) با حضور عین اللهی، وزیر بهداشت و مشارکت بیش از ۱۵۰ شرکت دانش بنیان فردا در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران رسما آغاز می‌شود.

در این دوره از نمایشگاه سلامت بنیان، حضور و استقبال شرکت‌های فناور و دانش بنیان نسبت به سال گذشته، ۶۰ درصد افزایش یافته و در این نمایشگاه، ۲۰ محصول جدید دانش بنیان شامل ۱۱ قلم دارو، ۲ فرآروده طبیعی و سنتی و ۷ مورد تجهیزات و ملزومات پزشکی رونمایی می‌شود.

برپایی میز خدمت سازمان غذا و دارو با حضور رئیس سازمان غذا و دارو، معاونان، مدیران و کارشناسان این سازمان از دیگر ویژگی‌های این دوره از نمایشگاه سلامت بنیان است.

برگزاری کارگاه رفع موانع تولید محصولات دارویی در ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ روز یکشنبه ۲۴ دی ماه، رفع موانع تولید تجهیزات و ملزومات پزشکی در ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز دوشنبه، مدل کسب و کار شرکت‌های دانش بنیان جهت تولید محصولات استراتژیک در ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ روز دوشنبه، تسهیل در امور بانکی و گمرکی شرکت‌های حوزه سلامت بنیان در ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ روز دوشنبه و همچنین الزامات توسعه صادرات محصولات سلامت بنیان در ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز سه شنبه از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است.

دومین دوره نمایشگاه سلامت بنیان در روز‌های یکشنبه تا سه شنبه ۲۴ تا ۲۶ دیماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پذیرای علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *