بارش برف و باران در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال

10:34 - 23 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۲۹۸
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
بارش برف و باران در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال
مرکز مدیریت راه‌های کشور آخرین وضعیت جوی ترافیکی محور‌های شمالی و سایر محور‌های شریانی و غیر شریانی را اعلام کرد و بر این اساس محور چالوس و آزادراه تهران - شمال دارای بارش برف و باران و سایر محور‌های شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: آخرین وضعیت جوی ترافیکی محور‌های شمالی حاکی از تردد روان در محور‌های چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) است و محور چالوس و آزادراه تهران - شمال دارای بارش برف و باران و سایر محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده‌اند.

همچنین آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محور‌ها بیانگر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع است. 

بر اساس این گزارش، آخرین وضعیت جوی نیز حاکی از بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، مازندران، البرز، تهران و همدان، بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های زنجان، کرمانشاه و ایلام، مه گرفتگی در برخی از محور‌های استان‌های تهران، قم، همدان و خوزستان است.

محور‌های مسدود غیرشریانی شامل؛ محور پونل – خلخال، هشتگرد - طالقان و محور‌های دارای انسداد فصلی؛ سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا، گنجنامه – تویسرکان و وازک – بلده هستند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *