توزیع ۱۲۴ هزار بسته کمک معیشتی در تهران

15:15 - 22 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۲۲۶
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
توزیع ۱۲۴ هزار بسته کمک معیشتی در تهران
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: رزمایش کمک مومنانه با عنوان کرامت علوی به نیابت از ۲۴ هزار شهید در پایتخت برگزار شد.

خبرگزاری میزان - رزمایش بزرگ «کرامت علوی» در آستانه کنگره ملی ۲۴ هزار شهید پایتخت و به نیابت از ۲۴ هزار شهید پایتخت صبح امروز (جمعه) برگزار شد.

سردار سرتیپ پاسدار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: با توجه به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج این فرهنگ، باید در ابعاد مختلف به آن بپردازیم.

وی ادامه داد: در این رزمایش صد و بیست و چهار هزار بسته معیشتی، یک هزار و ۲۴ سری جهیزیه شامل یک تخته فرش، یک دستگاه فرگاز، ماشین لباسشویی و یخچال، ۲۴ هزار بسته لوازم تحریر در تهران به همت پایگاه‌های بسیج در مساجد بین خانواده‌های کمتر برخوردارشهر تهران توزیع خواهد شد.

سردار حسن‌زاده با اشاره به برپایی یادواره‌های محلی در پایتخت افزود: این یادواره‌ها به صورت محلی و منطقه‌ای ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ افزود: در خصوص تولید محتوا، فعالیت‌های هنری و فرهنگی؛ تولید سرود، فیلم‌های کوتاه از بخش‌هایی از زندگی شهدای عزیزمان، تولید پویانمایی و فعالیت‌هایی همچون بازی‌های موبایلی و فیلم‌های ۳۶۰ درجه از یادمان‌های شهدا در این یادواره‌ها انجام می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *