امینی: کمیته ملی المپیک از رشته تیراندازی بیشتر حمایت کند

11:54 - 22 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۲۰۹
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
امینی: کمیته ملی المپیک از رشته تیراندازی بیشتر حمایت کند
عضو تیم ملی تیراندازی ایران بعد کسب سهمیه المپیک پاریس درخواست توجه به تجهیزاتش را مطرح کرد.

خبرگزاری میزان - فاطمه امینی درباره کسب سهیمه المپیک اظهار داشت: خدا را شکر در مسابقات قهرمانی آسیا در بخش انفرادی تفنگ ۱۰ متر فینالیست شدم و توانستم مقام ششم را کسب کنم و به سهمیه رسیدم. البته در بخش تیمی همراه سلیمانی و کرم‌زاده مدال برنز این مسابقات را گرفتیم.

وی ادامه داد: سطح مسابقات بالا بود و تمام حریفان آسیایی پرقدرت در مسابقات حاضر بودند و ما هم تمام تلاش خود را کردیم که با آمادگی کامل در مسابقات شرکت کنیم. ما نزدیک یک سال هست به‌صورت منظم در اردو‌های آماده‌سازی هستیم و علاوه بر تمرینات تیراندازی، تمرینات ذهنی و بدنسازی نیز انجام دادیم که از همه نظر آمادگی‌های کامل را کسب کنیم.

عضو تیم ملی تیراندازی درباره مشکلاتش تصریح کرد: یکسری مشکلات و کمبود‌ها وجود داشته است که علی‌رغم تلاش‌های فراوان فدراسیون و مربیان برطرف نشده و با وجود این شرایط تلاش کردیم تا نتایج خوبی به دست آوریم. شاید با این شرایط کسب سهمیه کنیم و مدال بگیریم، ولی قطعاً برای حضور موفق در المپیک کافی نیست.

امینی تصریح کرد: تیراندازی رشته‌ای حساس و تجهیزات‌محور است و باید پا به پای رقبا پیش برویم تا در سایر رویداد‌ها به خصوص المپیک، حضور موفق داشته باشیم و از کمیته ملی المپیک درخواست می‌کنم که از فدراسیون تیراندازی حمایت بیشتری انجام دهد تا بتوانیم آمادگی‌های لازم را برای کسب نتایج خوب در سایر مسابقات داشته باشیم.

وی ادامه داد: از الان تمرینات خود را با جدیت بیشتری دنبال می‌کنیم و طبق برنامه‌ریزی مربیان پیش می‌رویم تا آمادگی‌های لازم را کسب کنیم.

عضو تیم ملی تیراندازی در پایان گفت: اول از همه خانواده عزیزم که در این مسیر از من حمایت کردند و انگیزه دادند تشکر می‌کنم. امیدوارم توانسته باشم بخشی از زحمات آن‌ها را جبران کنم. همچنین از مربیانم به خصوص خانم طالبی و مرتضی قربانی، ریاست فدراسیون که تلاش کردند با همه مشکلات ما را در بهترین شرایط به مسابقات اعزام کنند، قدردانی می‌کنم. امیدوارم توانسته باشم با کسب سهمیه همه این عزیزان و مردم کشورم را خوشحال کرده باشم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *