وزش باد شدید در 5 استان کشور/ افزایش نسبی دما در پایتخت طی روزهای آینده

14:06 - 06 ارديبهشت 1394
کد خبر: ۴۷۵۴۲
خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید در پنج استان کشور خبر داد و گفت: توصیه می‌شود افراد از تردد غیر ضروری در محورهای مواصلاتی پرهیز کنند.

: کارشناس سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید در پنج استان کشور خبر داد و گفت: توصیه می‌شود افراد از تردد غیر ضروری در محورهای مواصلاتی پرهیز کنند.

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان، درباره وضعیت هوا طی سه روز آینده اظهار کرد: براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی امروز وزش باد شدید برای استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی،جنوب خراسان رضوی، هرمزگان و بخش‌هایی از استان کرمان پیش بینی شده است که در پاره ای از نقاط می توان طوفان گرد و غبار را نیز به همراه داشته باشد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که توصیه می‌شود تا از تردد غیر ضروری در محورهای مواصلاتی این مناطق خودداری شود، افزود: در واقع با توجه به وزش باد شدید آب‌های خلیج فارس نیز مواج شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به این مطلب که در ساعات بعدازظهر و ساعات پایانی فردا بارش‌های پراکنده همراه با رعد و برق را برای ارتفاعات استان چهارمحال و بختیاری همچنین کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی شده است، افزود: این سامانه بارشی روز سه شنبه به بخش‌های غرب، شمال غرب، ارتفاعات مرکزی و جنوبی زاگرس و بخش‌هایی از مرکز، دامنه های جنوبی البرز و بخش‌هایی از شرق کشور کشیده خواهد شد.

گودرزی در خاتمه به وضعیت هوا در پایتخت اشاره کرد و گفت: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری و گاهی با وزش باد همراه است و برای روزهای آینده افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *