گفت‌وگو|

نماینده مجلس: دادگاه منافقین در چارچوب عدالت و قانون برگزار می‌شود

8:50 - 22 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۰۳۲
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
نماینده مجلس: دادگاه منافقین در چارچوب عدالت و قانون برگزار می‌شود
یک نماینده مجلس گفت:در ایرام اگر اشخاصی حقی از مردم ضایع کرده باشند در چارچوب عدالت و قانون داخلی و بین‌الملل مورد بازخواست قرار می‌گیرند و دادگاه‌های منافقین نیز در این راستا برگزار می‌شود.

عبدالجلال ایری در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به برگزاری دادگاه رسیدگی به جنایات گروهک تروریستی منافقین بیان داشت: قطعا باید پاسخ قاطعی به جنایاتی که توسط این گروهک در کشور انجام شده داده شود. البته جمهوری اسلامی ایران همیشه چارچوب‌های قانونی را در همه حال رعایت کرده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کند بر مبنای قانون جلو برود، اگر اشخاصی حقی از مردم ضایع کرده باشند در چارچوب عدالت و قانون داخلی و بین‌الملل مورد بازخواست قرار می‌گیرند و دادگاه‌های منافقین در این راستاست.

وی با بیان اینکه محاکمه گروهک تروریستی منافقین خواست ملت ایران است از برگزاری این دادگاه قدردانی کرد و افزود: این گروهک تروریستی تلاش می‌کند مدعی حمایت از حقوق بشر باشد در حالیکه این کلمات را در راستای منافع خود تعریف می‌کند.

ایری ضمن انتقاد از عملکرد مدعیان حقوق بشر در جهان گفت: آنها کتاب مقدس مسلمین را به آتش می‌کشند یا موضوعاتی که احساسات مسلمانان را جریحه‌دار می‌کند انجام می‌دهند و ادعای آزادی بیان دارند.

این نماینده مجلس گفت: منافقین اسلحه به دست گرفته و مردم عادی را قتل‌عام می‌کنند و جای سوال است که کدام حقوق بشری دست به نسل‌کشی و قتل عام مردم عادی می‌زند؟ جنایاتی که منافقین در کشور ما مرتکب شده‌اند اگر در هر جای دنیا بود قطعا برخورد شدیدتری با آن انجام می‌شد.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کند چارچوب قرآنی و قانونی را در محاکمه افراد در نظر داشته باشد و فراتر از مباحثی که در چارچوب‌های حقوق بشری توسط مدعیان در جهان انجام می‌شود رفتار کند.

انتهای پیام/

 

 


برچسب ها: فرقه جنایتکار

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *