گفت‌وگو|

دادگاه منافقین نسل جدید را با ماهیت جنایتکارانه این گروهک تروریستی آشنا می‌کند

7:50 - 23 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۴۰۰۳
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
دادگاه منافقین نسل جدید را با ماهیت جنایتکارانه این گروهک تروریستی آشنا می‌کند
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه دادگاه رسیدگی به جنایات گروهک تروریستی منافقین در بهترین زمان ممکن در حال برگزاری است گفت: علنی بودن و رسانه‌ای شدن این دادگاه جوان‌های دهه هشتادی و نودی را با ماهیت این گروهک آشنا می‌کند.

ولی اسماعیلی در گفت‌وگو با میزان، ضمن اشاره به برگزاری دادگاه منافقین طی هفته‌های گذشته بیان کرد: این گروهک بعد از دهه شصت ماهیت اصلی خود را نشان داد و با پیوستن به رژیم بعث عراق دشمنی خود را با ملت ایران ثابت کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با این وجود این گروهک تروریستی در عرصه بین‌المللی خود را از این جنایت‌ها بری می‌دانست و به کمک برخی کشورها نوعی حق به جانب رفتار می‌کرد.

وی ادامه داد: دادگاه رسیدگی به جنایات گروهک تروریستی منافقین می‌تواند ماهیت این گروهک منفور را به جهانیان نشان دهد که چگونه بیرحمانه فرزندان ملت ایران را ترور کردند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه دادگاه رسیدگی به جنایات گروهک تروریستی منافقین در بهترین زمان ممکن در حال برگزاری است گفت: علنی بودن و رسانه‌ای شدن این دادگاه باعث می‌شود جوان‌های دهه هشتاد و نودی با ماهیت و اقدامات جنایتکارانه این گروهک آشنا شوند.

انتهای پیام/

 

 

 


برچسب ها: فرقه جنایتکار

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *