بزرگترین رویداد همگانی تنیس روی میز کشور برگزار می‌شود

10:53 - 20 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۹۲۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
بزرگترین رویداد همگانی تنیس روی میز کشور برگزار می‌شود
نخستین دوره مسابقات همگانی تنیس روی میز کشور با عنوان «جام سلامت» در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.  

خبرگزاری میزان - بزرگترین رویداد همگانی رشته المپیکی تنیس روی میز با عنوان «جام سلامت» در دو رده سنی زیر ۴۰ سال و بالای ۴۰ سال به میزبانی مراکز ۳۱ استان کشور ۲۲ دی سال جاری برای آقایان و ۲۹ دی برای بانوان برگزار خواهد شد.

تفاهمنامه برگزاری این دوره از مسابقات توسط مجید کیهانی مدیر آکادمی ورزش گروه صنعتی گلرنگ و مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز امضا شد تا با حمایت این شرکت فدراسیون بزرگترین رویداد همگانی خود را برگزار کند.

مجید کیهانی در خصوص نخستین دوره مسابقات «جام سلامت» اظهار داشت: با هدف توسعه ورزش همگانی در سطح کشور و ایجاد زمینه‌های برای پرداختن به سلامت عامه مردم عزیز در استان‌های مختلف، گروه صنعتی گلرنگ مسابقات همگانی تنیس روی میز را در مراکز ۳۱ استان کشور برگزار می‌کند تا بتواند در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود نقش ارزنده‌ای را در توسعه ورزش همگانی، تامین سلامت و ارتقا کیفیت زندگی افراد در جامعه و نیز ایجاد شور و نشاط اجتماعی ایفا نماید. به همین دلیل این مسابقات «جام سلامت» نام گرفت و با شرایط یکسان در همه استان‌های کشور برگزار خواهد شد.

مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز نیز به اهمیت این اتفاق بزرگ در حوزه ورزش همگانی و رشته تنیس روی میز اشاره کرد و گفت: با حمایت و نگاه ویژه گروه صنعتی گلرنگ، این اتفاق برای نخستین بار در حوزه ورزش همگانی در رشته تنیس روی میز رقم خورده است و امیدوارم در سال‌های آتی شاهد برگزاری هرچه بهتر و باشکوه‌تر این رویداد در سراسر کشور باشیم.

حضور در این مسابقات برای عموم آزاد می‌باشد و به هشت نفر برتر در هر رده سنی جوایزی از طرف گروه صنعتی گلرنگ اهدا خواهد شد. علاقمندان برای شرکت در این دوره از مسابقات می‌توانند با مراجعه به هیات تنیس روی میز استان خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بزرگترین رویداد همگانی تنیس روی میز کشور برگزار می‌شود

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *