برنامه همکاری و سند اجرایی خواهرخواندگی میان تهران و دوشنبه امضا شد

14:54 - 19 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۸۲۴
برنامه همکاری و سند اجرایی خواهرخواندگی میان تهران و دوشنبه امضا شد
برنامه همکاری و سند اجرایی خواهرخواندگی میان شهر‌های تهران و دوشنبه طی مراسمی امضا شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، مراسم امضای برنامه همکاری و سند اجرایی خواهرخواندگی میان شهر تهران و دوشنبه، ظهر امروز (سه شنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۴۰۲) با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران و رستم امامعلی، شهردار دوشنبه و رئیس مجلس ملی تاجیکستان در محل برج میلاد تهران برگزار شد.

با توجه به تفاهم خواهرخواندگی دو شهر تهران و دوشنبه که از گذشته منعقد شده بود، در مراسم امروز سند اجرایی این خواهرخواندگی برای همکاری‌های اجرایی در ۱۲ محور به امضا رسید.

هوشمندسازی، خدمات شهری، عمران، شهرسازی، حمل و نقل و مدیریت ترافیک و آموزش در حوزه‌های منابع انسانی، مدیریت بحران و آتش نشانی از جمله محور‌های تشکیل دهنده این سند اجرایی است.

در این مراسم مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران، محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، نرگس معدنی پور رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، محسن پیرهادی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مدیران شهری دو شهر تهران و دوشنبه نیز حضور داشتند.

گفتنی است، رستم امامعلی شهردار دوشنبه و هیئت همراه، پیش از مراسم امضای تفاهم همکاری شهر‌های تهران و دوشنبه، بازدیدی از بخش‌های مختلف برج میلاد و رصد خانه شهری تهران واقع در مجموعه برج داشتند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *