گفت‌وگو|

روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس در این دوره هوشمندانه‌تر انجام شد

7:50 - 20 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۸۰۰
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس در این دوره هوشمندانه‌تر انجام شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات با بیان اینکه روند بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس در این دوره هوشمندانه‌تر انجام شد گفت: به نظر می‌رسد میزان مشارکت مردم در انتخابات خارج از پیش‌بینی دشمن باشد.

خبرگزاری میزان - انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز ۱۱ اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

رحیم زارع در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به روند بررسی صلاحیت‌ داوطلبان در هیات‌های نظارت استانی و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات بیان داشت: با توجه به اصلاح قانون انتخابات هیئت اجرایی زمان بیشتری در اختیار داشت و دستگاه‌های امنیتی و نظارتی با اطمنیان و آرامش بیشتری به بررسی صلاحیت‌ها پرداختند.

نماینده مردم آباده در مجلس بیان داشت: اصلاح قانون انتخابات باعث شد حقی از داوطلبان ضایع نشود و روند تایید صلاحیت‌ها شفاف‌تر شود، از سویی با الکترونیکی شدن ثبت‌نام نیاز به حضور افراد وجود نداشت و این موضوع باعث کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در وقت شده است.

وی ضمن اشاره به اینکه روند بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی در مجلس در این دوره هوشمندانه‌تر انجام شد گفت: علی‌رغم تبلیغات دشمن برای آلوده کردن اذهان مردم به نظر می‌رسد ملت ایران وفاداری خود را به نظام نشان خواهند داد و میزان مشارکت در انتخابات خارج از پیش‌بینی دشمن خواهد بود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *