فرمانده نیروی پدافند هوایی: قدرتمندی در حوزه علوم نظامی موجب پیشرفت سایر علوم است

9:30 - 19 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۷۰۱
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی پدافند هوایی: قدرتمندی در حوزه علوم نظامی موجب پیشرفت سایر علوم است
امیر سرتیپ صباحی‌فرد با بیان اینکه در زمینه ساخت سامانه‌های موشکی پدافندی مطابق با فناوری روز پیشرفت چشمگیری داریم، گفت: از سرریز پیشرفت در علوم نظامی می‌توان در علوم دیگر مورد نیاز در کشور استفاده کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش روز گذشته (دوشنبه) از سایت موشکی فرماندهی آماد و پشتیبانی این نیرو بازدید و بر ارتقای توان ساخت سامانه‌های موشکی بومی با قابلیت‌های منحصربه‌فرد و برتر از نمونه مشابه خارجی تأکید کرد.

امیر صباحی‌فرد افزود: در زمینه ساخت سامانه‌های پدافند هوایی موشکی بومی مطابق با فناوری روز گام‌های ارزشمندی برداشته‌ایم و همانند خودکفایی در حوزه پهپادی، در زمینه سامانه‌های موشکی نیز موفقیت‌های ارزشمندی کسب کرده‌ایم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه بالا بردن توان دفاعی در راستای ارتقای امنیت کشور و صیانت از منافع ملی است، گفت: ذره‌ای توقف علمی به‌ویژه در حوزه نظامی موجب سوءاستفاده، چپاول و زورگویی بیگانگان در عرصه‌های مختلف می‌شود.

وی عنوان کرد: قدرتمندی در زمینه علوم نظامی مخصوصاً علوم پدافندی، خواست و تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و موجب پیشرفت برای سایر علوم است.

سرتیپ صباحی‌فرد اضافه کرد: پیشرفت سایر علوم در سایه امنیت کشور حاصل می‌شود و از سرریز پیشرفت در علوم نظامی می‌توان در علوم دیگر مورد نیاز در کشور بهره‌برداری کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *