معرفی سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان تا پایان هفته

17:48 - 18 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۶۴۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
معرفی سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان تا پایان هفته
مدیرعامل باشگاه صنعت‌نفت آبادان گفت: برای انتخاب سرمربی جدید به گزینه نهایی نزدیک شده‌ایم و امیدواریم که حداکثر تا پایان هفته رسماً نام وی را اعلام کنیم.

خبرگزاری میزان - محمدحسین رحمانی، ظهر امروز در جلسه پرسش و پاسخ و دیدار رودرو با جمعی از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در بخشی از صحبت‌های خود اظهار داشت: بعد از استعفای تلویحی‌ ویسی در پایان بازی با گل گهر، جلسه اضطراری هیات مدیره را برگزار کردیم و توافق ضمنی مبنی بر اینکه وی در ۳ بازی پایانی نیم فصل کنار تیم باشند و بعد استعفا کند، حاصل شد.

وی با اشاره به اینکه از همان روز جلسات‌مان برای تعیین شاخصه‌های سرمربی بعدی تیم برگزار شد، گفت: با توجه حساسیت موضوع، رسیدن به نام نهایی سرمربی مستلزم زمان و جلسات مختلف بود و در همین راستا با گزینه‌های متفاوتی در این چند وقت صحبت کردیم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان ادامه داد: در حین انجام مذاکرات، فیلم بازی‌های پیشین تیم به انضمام فیلم ۱۶، ۱۷ بازیکنی که شرایط جذب آن‌ها تقریباً برای ما مساعدتر بود را برای گزینه‌های نهایی سرمربیگری صنعت نفت ارسال کردیم.

وی با تاکید بر اینکه جذب بازیکن در نیم فصل با توجه به اینکه آن‌ها با تیمهای‌شان قرارداد دارند بسیار دشوار است، بیان کرد: در چنین شرایط دشواری تنها بازیکنانی که بند فسخ در قراردادشان وجود دارد می‌توانند به راحتی جذب شوند.

رحمانی با بیان اینکه ما در نیم‌فصل می‌توانیم ۶ بازیکن را خارج و ۶ بازیکن به اضافه ۲ سهمیه آزاد به تیم اضافه کنیم، بیان کرد: از انتخاب سرمربی عقب نیستیم و برنامه‌ها را از گزینه‌های نهایی‌مان گرفته‌ایم و موضوع یادشده در جلسه آخر هیات مدیره به شور گذاشته شد و به گزینه آخرمان بسیار نزدیک هستیم. مشکلات مالی باشگاه به ما این اجازه کامل را نمی‌دهد که تیمی را که ایده‌آل هوادار است بسازیم.

رحمانی گفت: امیدواریم که در جلسه فردای هیات مدیره به جمع‌بندی پایانی برسیم و در نهایت حداکثر تا پایان هفته سرمربی جدید تیم را به صورت رسمی معرفی نماییم. در بخش ساختاری و سخت‌افزاری کار‌های زیادی در باشگاه انجام شده است، ولی عملکرد ما در کسب نتیجه تیم به گونه‌ای باعث شدخ است که این کار‌ها دیده نشوند و ما هم با توجه به این موضوع در حال حاضر نسبت به اعلام کار‌های زیرساختی بی‌تمایلم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: هیچ مدیری را با ۳تا ۶ماه کار نمی‌شود قضاوت کرد، بسیاری از مدیران ما ۲سال کار می‌کنند و نتیجه کارشان در سال سوم مشخص خواهد شد و این موضوع به گذر زمان نیاز دارد. با جذب سرمربی جدید و با نظر وی فهرست بازیکنان خروجی و جدید نهایی مشخص خواهد شد.

رحمانی افزود: در نقاطی ضعیف عمل کردیم و اگر اینگونه نبود در جایگاه چهاردهم جدول نبودیم و به همین خاطر باید راهکار برون رفت از این شرایط را پیدا کنیم و همه کنار هم باشیم. ما هم عاری از ضعف نیستیم، ولی سعی‌مان این است که با استفاده از تجارب بزرگان، پیشکسوتان و هواداران از این فشار خارج بشویم. فشار برخی افراد نقایص را رفع نمی‌کند و یا اسم بردن از برخی از اسامی در فضای مجازی دردی را دوا نخواهد کرد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: برای مباحث این موسسه بنده به اضافه ۴ عضو دیگر تصمیم خواهیم گرفت و من به تنهایی نمی‌توانم تصمیم‌گیرنده باشم، در خصوص انتخاب سرمربی هم شرایط همینگونه است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *