مطهری: از روزی که شروع کردیم هدفمان فینالِ آسیا بود

13:01 - 18 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۵۸۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مطهری: از روزی که شروع کردیم هدفمان فینالِ آسیا بود
مربی تیم ملی فوتبال گفت: از روز اول اعتقاد داشتیم می‌توانیم به فینال جام ملت‌ها برسیم، اما باید قواعد فوتبال را هم در نظر گرفت.

خبرگزاری میزان - حمید مطهری پیش از اعزام تیم ملی فوتبال کشورمان به قطر برای حضور در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: اردوی خیلی خوبی در کیش داشتیم. یک بازی فوق‌العاده مقابل بورکینافاسو انجام دادیم که کمک کرد تیم از لحاظ تاکتیکی، هماهنگی و هارمونی به موارد مدنظر برسد.

وی افزود: از مسئولانی که در کیش زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم و مردم خیلی خوب این جزیره که به ما لطف داشتند، تشکر می‌کنم. بازی دوستانه آخرمان هم مقابل اندونزی است. امیدوارم به یک شرایط آرمانی برسیم.

مربی تیم ملی درمورد میزان امیدواری‌اش برای قهرمانی در جام ملت‌ها، عنوان کرد: تمام اعضای کادرفنی از روزی که کار خود را شروع کردند، اعتقادشان این بود تیم را به فینال آسیا برسانند. به این موضوع خیلی امیدواریم، زیرا تک تک بچه‌ها و اعضای کادرفنی فوق‌العاده هستند، اما قواعد و اصول فوتبال را باید درک کنیم. باید بدانیم تیم‌های دیگر چگونه سرمایه‌گذاری می‌کنند. فدراسیون هم در حد امکان زحمت کشیده و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

انتهای پیام /


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *