رقابت‌های مستر یونیورس در رامسر لغو شد؟

9:37 - 18 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۵۰۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
رقابت‌های مستر یونیورس در رامسر لغو شد؟
گفته می‌شود رقابت‌های بین‌المللی مستر یونیورس در رشته بدنسازی و پرورش اندام که قرار بود اسفندماه در رامسر برگزار شود لغو شده است.

خبرگزاری میزان - در شرایطی که پیش از این از سوی مسئولان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام عنوان شده بود که رقابت‌های بین‌المللی مستر یونیورس اسفند ماه امسال در شهرستان رامسر استان مازندران برگزار خواهد شد، اما گفته می‌شود این رقابت‌ها بنابه دلایلی که هنوز رسانه‌ای نشده از سوی وزارت ورزش و جوانان لغو و برگزار نخواهد شد.

البته لغو این مسابقات منوط به مکانی غیر از رامسر هم نمی‌شود و هیچ استانی، حتی تهران هم نمی‌تواند آن رقابت‌ها را برگزار کند. رقابت‌هایی که مثل ادوار گذشته قرار بود با شرکت تیم‌های همیشگی یعنی عراق، سوریه، افغانستان و .... برگزار شود و ورودی آن هم به یورو دریافت شود.

این در حالی است که منابع غیررسمی از وزیر ورزش و جوانان و چند دستگاه مرتبط دیگر وزارت ورزش و جوانان بعنوان تصمیم گیرندگان اصلی لغو این مسابقات نام برده شده است، اما خیلی‌ها در این تصمیم‌گیری مهم نقش وزیر ورزش، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، حراست وزارت ورزش، و سایر دستگاه‌های نظارتی را نیز تاثیرگزار دانسته‌اند.

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام هنوز واکنشی در این خصوص نداشته است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *