قلی‌زاده: یکی از بهترین نسل‌های فوتبال‌مان است/ تا پای جان تلاش می‌کنیم

19:31 - 17 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۴۶۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
قلی‌زاده: یکی از بهترین نسل‌های فوتبال‌مان است/ تا پای جان تلاش می‌کنیم
بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: یکی از بهترین نسل‌های فوتبال‌مان است و می‌توانیم جز چهار تیم باشیم و شک نکنید تا پای جان تلاش می‌کنیم.

خبرگزاری میزان - علی قلی‌زاده در حاشیه تمرین تیم ملی در جزیره کیش در جمع خبرنگاران اظهار داشت:همه شرایط تیم ملی خوب بوده و یک بازی دوستانه داشتیم که بردیم و امیدوارم در جام ملت‌ها هم همین روند را ادامه بدهیم. 

وی در مورد بازی با بورکینافاسو گفت: شرایط آماده سازی سایر تیم‌ها را می‌دانید، اما حریف، بورکینافاسو، با وجود اسمی که داشت تیم خوب و قدرتمندی بود که می‌تواند به ما کمک کند و درس‌هایی از این تیم بگیریم.

قلی زاده در مورد قهرمانی در جام ملت‌ها گفت: از الان نمی‌توانیم بگوییم. تمام تمرکزمان را گذاشته‌ایم که بهترین نتیجه را بگیریم و بازی به بازی جلو برویم و امیدوارم مردم را خوشحال کنیم.

وی در مورد وضعیت مصدومیت خود گفت: مصدومیت طولانی مدت داشتم خدا را شکر همه چیز خوب است و قلعه‌نویی هم به من اعتماد کرد و وضعیتم خوب است.

بازیکن تیم ملی افزود: یکی از بهترین نسل‌های فوتبال‌مان است و می‌توانیم جز چهار تیم باشیم و شک نکنید تا پای جان تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه رابگیریم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *