یک نماینده مجلس: قوه قضاییه با محاکمه منافقین مراجع قضایی بین‌المللی را پای کار بیاورد

9:14 - 20 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۳۹۹
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
یک نماینده مجلس: قوه قضاییه با محاکمه منافقین مراجع قضایی بین‌المللی را پای کار بیاورد
یک نماینده مجلس از قوه قضاییه خواست تا با محاکمه منافقین اسناد مجازات آن‌ها را برای صحنه بین‌الملل آماده و پای محاکم قضایی بین‌المللی را به میان آورد.

علی‌اصغر عنابستانی، نماینده مردم سبزوار در گفت‌وگو با میزان در مورد برگزاری دادگاه منافقین گفت: با دادگاهی گروهک منافقین در صحنه بین الملل بیان می‌کنیم که این افراد تروریست هستند، اما با توجه به جنایاتی که در داخل کشور داشته‌اند برای رهایی از مجازات به خارج از کشور متواری شده‌اند و با دشمنان ما و دولت‌های متخاصم جمهوری اسلامی ارتباطاتی برقرار کرده‌اند پیمان بسته و علیه ما اقدام کرده‌اند.

نماینده مردم سبزوار با بیان اینکه تاپیش از این سند رسمی از جنایات منافقین در کشور منتشر نشده بود، گفت: متاسفانه در مورد تروریست بودن و جنایات منافقین در داخل کشور آنچنان که باید موضوع را تبیین نکرده‌ایم و هیچ وقت آن‌ها را محاکمه وحتی اسناد رسمی مبنی بر ترور از سوی این‌ها را رو نکرده‌ایم.

عنابستانی با بیان اینکه ۱۷ هزار ترور به گفته خود منافقین در کشور انجام شده است، گفت: قوه قضاییه در مسیر محاکمه منافقین باید مقتدرانه به پیش رود و اسناد مجازات آن‌ها را برای صحنه بین الملل آماده و پای محاکم قضایی بین المللی را به میان آورد.

این نماینده مجلس باتحسین اقدامات قوه قضاییه برای محاکمه منافقین گفت: اگرچه این اتفاق دیر افتاد، اما باز هم این اقدام قابل تقدیر و لازم است. نباید افراد مورد محاکمه تنها منحصر به تعداد اعلام شده باشد سایرین را نیز که به این اقدامات تروریستی پرداختند را مجازات کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *