سخنگوی شورای شهر: آمریکا و اسرائیل پشت حادثه تروریستی کرمان هستند

10:14 - 17 دی 1402
کد خبر: ۴۷۵۳۳۳۱
سخنگوی شورای شهر: آمریکا و اسرائیل پشت حادثه تروریستی کرمان هستند
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با پرداختن به حادثه تروریستی کرمان، گفت: دنیا باید بداند داعش ساخته دست آمریکا و اسرائیل بوده و وقتی می‌گوییم حادثه کرمان به دست داعش انجام شده به این معناست که آمریکا و اسرائیل پشت آن هستند.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، علیرضا نادعلی در دویست و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تسلیت به مقام معظم رهبری و ملت ایران و کرمان به مناسبت حادثه تروریستی هفته گذشته، اظهار کرد: آنچه که رسانه‌های صهیونیستی سعی کردند در دنیا نشان دهند این بود که چهره حاج قاسم و دیگر چهره‌های مقاومت را به عنوان تروریست معرفی کنند. اینکه داعش کسانی را که به حاج قاسم اعتقاد دارند به شهادت می‌رساند، نشان می‌دهد که ما تروریسم بودیم یا آنها؟

وی با بیان اینکه آن‌ها انتقام کور می‌گیرند، تأکید کرد: دنیا باید بداند این داعش ساخته دست آمریکا و اسرائیل بوده و وقتی می‌گوییم حادثه کرمان به دست داعش انجام شده به این معناست که آمریکا و اسرائیل پشت آن هستند.

نادعلی با تأکید بر اینکه شهرداری منطقه پنج برای آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد پنج میلیارد تومان اختصاص داد، خاطرنشان کرد: ۱۰ میلیارد تومان نیز توسط مردم جمع آوری شد و خوشبختانه اتفاق خجسته‌ای در جمع آوری این مبالغ رخ داد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *