فاز نخست تقاطع غیرهمسطح آبشناسان-جنت‌آباد در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

11:17 - 27 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۹۸۲۳
فاز نخست تقاطع غیرهمسطح آبشناسان-جنت‌آباد در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
شهردار منطقه ۵ درباره زمان بهره‌برداری از تقاطعات غیرهمسطح در منطقه متبوعش توضیحاتی ارائه داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، احسان شریفی، شهردار منطقه ۵ با بیان اینکه در سال جاری احداث پنج تقاطع غیرهمسطح در منطقه ۵ مورد هدف قرار گرفته که از حیث تعداد بالاترین در بین مناطق است، گفت: پروژه تقاطع آبشناسان-جنت‌آباد پیشرفت فیزیکی خوبی دارد و پیش بینی می‌شود در دهه فجر بخشی از آن (زیرگذر شهید آبشناسان) به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: کل پروژه نیز تا پایان خردادماه به بهره برداری می‌رسد.

شریفی با بیان اینکه پروژه حکیم-تعاون، تقاطع غیرهمسطح دیگری است که در دست افتتاح قرار دارد، خاطرنشان کرد: برای تکمیل این پروژه قرارداد ۱۰ ماهه داشتیم. عملیات اجرایی آن مرداد شروع شد. بنا بر برنامه بخش اول آن (زیرگذر شهید حکیم) ابتدا افتتاح می‌شود و بخش دوم آن یعنی همسطح سازی خیابان الهام با بلوار تعاون خردادماه تقدیم شهروندان خواهد شد.

شهردار منطقه ۵ ادامه داد: پروژه بعدی تقاطع بزرگراه‌های شهید ستاری و شهید لشگری غرب است که پایان دی ماه افتتاح و زودتر از موعد تقدیم شهروندان خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پروژه تقاطع شهید همت و شهید اشرفی اصفهانی کمتر از شش ماه دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید. همچنین پروژه آخر هم پروژه جنب پارک ارم است که پلی بر روی رودخانه میان رود می‌باشد که تا قبل از دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *