۲ هزار واحد نهضت ملی مسکن پرند دهه فجر امسال افتتاح می‌شود

9:00 - 22 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۹۱۲۱
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
۲ هزار واحد نهضت ملی مسکن پرند دهه فجر امسال افتتاح می‌شود
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از افتتاح نخستین نسل پروژه‌های نهضت ملی مسکن در دهه فجر امسال به تعداد ۲ هزار واحد، خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند، روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در آن شهر جدید تشریح کرد و گفت: ۷۷ هزار نفر در شهر پرند متقاضی دریافت مسکن بودند که شرایط آن‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند ادامه داد: با تلاش‌های فراوان در سال گذشته ۶۰۰ هکتار به شهر جدید پرند الحاق شد و هم اینک ۳۱ هزار واحد مسکونی نهضت ملی در اراضی تعیین شده جانمایی و فرآیند ساخت آن‌ها آغاز شده است.

صیادی با بیان اینکه با رفع موانع شهرسازی و الحاق اراضی به شهر پرند، پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی متفاوت در حال اجراست، توضیح داد: میانگین پیشرفت فیزیکی واحد‌های نهضت ملی مسکن پرند ۲۰ تا ۲۵ درصد است.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا اولین نسل پروژه‌های نهضت ملی مسکن به تعداد ۲ هزار واحد در دهه فجر امسال تحویل متقاضیان شود.

صیادی بر تامین آورده متقاضیان تاکید کرد و گفت: تامین آورده اعلام شده توسط متقاضیان واحد‌های نهضت ملی مسکن، عاملی موثر برای تکمیل و تحویل به موقع واحدهاست؛ بنابراین متقاضیان برای تامین به موقع آورده خود برای تحویل واحد‌های مسکونی نهایت همکاری را داشته باشند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *