دستگاه‌های متولی با تسهیل ارائه خدمات در خنثی کردن تحریم‌های اقتصادی تلاش کنند

12:18 - 21 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۹۸۰
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دستگاه‌های متولی با تسهیل ارائه خدمات در خنثی کردن تحریم‌های اقتصادی تلاش کنند
رئیس کل دادگستری زنجان به با اشاره به تحریم‌های اقتصادی کشور از سوی دشمنان گفت: دستگاه‌های متولی با فراهم کردن امکانات واحد‌های تولیدی و تسهیل در ارائه خدمات در تولید کالا‌های مشابه حتی باکیفیت‌تر در خنثی کردن این تحریم‌ها تلاش کنند.

خبرگزاری میزان- حجت‌الاسلام والمسلمین علی فرجی برحق در ششمین جلسه اقتصاد مقاومتی استان زنجان که در یکی از واحد‌های تولیدی شهرک صنعتی شهر صائین قلعه برگزار شد، ضمن تقدیر از حضور اعضای ستاد مسئولات دستگاه‌ها و مدیران چند واحد تولیدی شهرستان ابهر گفت: امروز مسئله اقتصاد و حمایت از واحد‌های تولید از موضوعات مهم کشور است و همه مسئولان در هربخش بایستی به وظیفه خود در این مقوله عمل کنند.

وی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) افزود: زندگی سراسر نور این بانوی بزرگ اسلام باید در همه ابعاد زندگی ایشان الگوی تمام عالم بشریت باشد و یکی از ابعاد زندگی دختر پیامبر اسلام(ص) تشخیص به موقع و خوب در حمایت از ولایت بود.

رئیس کل دادگستری زنجان با بیان اینکه انجام وظیفه آن هم با تشخیص به موقع و خوب باید مورد توجه همه مسئولان و خدمت‌گزاران به مردم و نظام باشد، اظهار کرد:این مسئولیت‌ها برای مسئولان یک فرصت است و همه ما در قبال این فرصت‌ها مورد بازخواست قرار خواهیم گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین فرجی برحق با تاکید بر اینکه با توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغالزایی برای جوانان در کشور کلی مشکلات جامعه و دادگستری را حل خواهد شد، گفت:تلاش برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی و رفع موانع آن‌ها در تحقق شعار سال موثر است که توجه به این مقوله مورد اهتمام مسئولان قرار گیرد.

وی به شرایط تحریمی اقتصادی کشور از سوی دشمنان اشاره کرد و گفت: با فراهم کردن امکانات واحد‌های تولیدی و تسهیل در ارائه خدمات در تولید کالا‌های مشابه حتی باکیفیت‌تر در خنثی کردن این تحریم‌ها دستگاه‌های متولی تلاش کنند و جذب سرمایه‌گذار در استان هم در گرو همین حمایت‌ها است.

در ابتدای این جلسه مدیران چند واحد تولیدی مشکل دار شهرستان ابهر و صائین قلعه به بیان مشکلات واحد تولیدی خود پرداختند که با توضیحات مدیران دستگاه‌ها خدمات دهنده و ارائه پیشنهادات مقرر شد مشکلات بیان شده در چهار چوب قانون و در راستای حمایت از سرمایه گذاران برطرف شود.

انتهای پیام/ ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *