آیت‌الله صدیقی دبیرکل نخستین جشنواره معروف را منصوب کرد

11:21 - 21 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۹۷۱
آیت‌الله صدیقی دبیرکل نخستین جشنواره معروف را منصوب کرد
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با صدور حکمی «مهرداد توکلی» را به عنوان دبیرکل نخستین جشنواره ملی فرهنگی هنری معروف منصوب کرد.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ آیت‌الله کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با صدور حکمی «مهرداد توکلی» را به عنوان دبیرکل نخستین جشنواره ملی فرهنگی و هنری معروف با شعار «حکمرانی عادلانه» منصوب کرد.

در این حکم جریان سازی فرهنگی و هنری در حوزه امر به معروف و نهی از منکر توسط جشنواره معروف از مهم‌ترین وظایف دبیرکل جشنواره عنوان شده است تا شاهد تنوع بخشی در تولیدات فرهنگی و هنری حوزه معروف باشیم.

مهرداد توکلی دانش پژوه دکتری مدیریت رسانه و اطلاعات، پژوهشگر، کارشناس ارشد سایبری و عملیات روانی، تهیه کننده و فیلمساز و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد طراحی شهری است. از جمله مهمترین مسئولیت‌ها و سوابق اجرایی وی می‌توان به رئیس شورای سیاست‌گذاری نخستین جشنواره بین‌المللی از مسیح مقدس به شارلی فرانسه، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مدیریت طرح و توسعه پایدار شهر اشراق، مدیر امور دانشجویی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، دبیر علمی همایش انقلاب در قاب تصویر، عضو کارگروه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف کشور، ریاست موسسه فرهنگی هنری ادیبان برتر، عضو شورای راهبردی و نظارت تولیدات فرهنگی و رسانه‌ای سازمان ملی جوانان کشور، عضو شورای ترویج نماز و فضای مجازی ستاد اقامه نماز کشور، دبیرکل نخستین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز اشاره کرد.

گفتنی است، جشنواره ملی فرهنگی و هنری معروف، نخستین جشنواره تخصصی در کشور است که صرفاً در حوزه احیای فریضتین برای متخصص و عموم با تشکیل دبیرخانه‌ای دائمی آغاز به کار کرده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *