روش‌های مشارکت در پویش «یلدای مهربانی»

11:24 - 20 آذر 1402
کد خبر: ۴۷۴۸۷۸۱
دسته بندی: جامعه ، عمومی
روش‌های مشارکت در پویش «یلدای مهربانی»
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران روش‌های مشارکت در پویش «یلدای مهربانی» را اعلام کرد.

خبرگزاری میزان - محمد دهرویه با اشاره به اجرای پویش «یلدای مهربانی»، اظهار کرد: هرساله با نزدیک شدن به شب یلدا تمام تلاش و همت خود را به کار می‌گیریم تا با تهیه بسته‌های معیشتی یلدای شادی را برای خانواده‌های تحت حمایت رقم بزنیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران، افزود: در همین راستا مردم نوعدوست می‌توانند با پرداخت حداقل ۱۰ هزار تومان در این‌کار نیک شرکت کنند و ایتام را همسفره خود کنند.

وی با اشاره به روش‌های غیرحضوری پرداخت کمک‌های ویژه شب یلدا، عنوان کرد: بر این اساس مردم نیکوکار می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸، تماس با شماره تلفن گویا ۷۳۵۵-۰۲۱ در پویش «یلدای مهربانی» امسال مشارکت کنند.

دهرویه، تصریح کرد: حامیان ایتام و فرزندان محسنین نیز می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت فرزند معنوی‌شان (واریز ماهیانه) واریز کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با دعوت از مردم نوعدوست برای پیوستن به پویش «یلدای مهربانی»، تصریح کرد: علاوه بر روش‌های غیرحضوری، دفاتر ادارات کمیته امداد در سراسر استان تهران و مراکز نیکوکاری از مکان‌هایی هستند که خیّران می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به این مراکز تحویل دهند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *